2777
2789

سلام دوستان من تو تایپک قبلم گفتم الان ی خلاصه هم میگم من شوهرم بددل روانیه شکاک نمیزاره هیچ جا برم حتی مهمونهای. ک دعوتمون میکنن یا نذری ک دارن دعوت میشم نمی‌بره الان ی بچه ۸ ماهه دارم ناخاسته باردار شدم اگه طلاق بگیرم بچه برامنه تا ۷ سال؟؟؟اگه ازم بگیرنش بنظرتون بعد چند وفت آدم یکم سرد تر میشه برابچه یا ن؟؟ کمکم کنید خواهرانه دوساله تحمل کردم افسرده شدم روانی شدم کم اوردمممممم درک کنید فقط گیر بچمم دیدم کسایی ک بچه ندادن بهشون و بعد چند ماه دیگ کم کم از بچشون سردشدن نمیدونم چیکاررکنم شمانصیحت کنید

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه رو تا ۷ سال میدن بهت ولی وابسته میشی بده بهش برو سراغ زندگیت

فقط به کلمه اعتماد؛  اعتماد کنید🙌یه دختر قویم💪با هدف های مختلف اما همراهش یه خروار غم رو قلبم تحمل میکنم💔🥰

اگه دختره می تونی حضانتش رو تا ۷ سالگیش بگیری ازش.

اگه شرایطش رو داری.

بعد ۷سال تا ۹ سالگی هم با پدرشه بعد اونم خودش انتخاب می کنه.

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی.........////////////////کارآگاهان عزیز نی نی سایتی😄😄اگه جایی گفتم اولین بارداریمه و تو تاپیکامم از پسرم حرف زدم ایراد نگیرید و نگید پس چرا گفتی پسر داری.🫤🫠منظورم پسرِ همسرم بوده..../////❤️وفادارتر از خدا سراغ ندارم،به رسمِ همین وفاداریست که تو را به او می سپارم....❤️

من مطلقه هستم و یک دختر دارم دخترم دررحال... پیش منه ـ

ترجیځ  میدم  با آقایون این سایت  مشورت وراهنمای بگیرم ولی با  خانم های عقه باز پر ادعا  .مال.و تیتیش مامانی . خانم های ک ادعا برازندگی  دارند ک سنگ تموم میزارن مثلا ب خودشون .بابا خودت جمع کن  لامصب  نمیخا پز بدی براممممم یه شلوار گل منگولی پوشیده اوندی تو سایت زر زر میکنی . مثلا فهمیده هستی معلوم اززکدوم رگ ریشه ای  🙏  این فقد برلی خانوم های   بی وجدان 👿 کاربر هاچ بک سابق میدونم ک دیگ ب این ماشین نمیرسم قیدشو زدم😭😭ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اگر ب فا......ال  نیک بگیرم شاید یک درصد بگم  به این ماشین ب دعاهای شما میرسمـ     🙏

اگه روانیه یا مشکل اعتیاد و پرخاشگری و ....داره دادگاه شکایت کن صلاحیت بچه بهش نمیدن اصلا

و در کل بچه تا ۷ سالگی با مادره اگر مشکلی نداری

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...
2801