2777
2789
دلتنگیت زیاده؟؟ بمیرم برادلت منم میگم تا ۷ سال جوونیم پاش نزارم آخر بعد ۷ سال بره وابسته اونا ش محل ...

خدا نکنه 

یه وقتا شب تا صبح فقط گریه میکنم 💔

اما چون حالش خوبه و خوشحاله اونجاست دیگه سعی میکنم کنار بیام ، حال خوبش برام مهمه تا دلتنگی خودم

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست گلم

اگر همسرت بیماری روان داره و بیماریش رو قبول نداره و مراجعه به روانپزشک و مصرف دارو رو رد میکنه

زندگی با ایشون تبعات سختی برات خواهد. اشت

اگر خانواده پشتیبان،استقلال مالی،شغل و روحیه قوی داری جدا شو

بچه تا ۷ سال پیش مادره

بعد اگر دختر باشه در ۹ سالگی و اگر پسر باشه ۱۵ سالگی میتونه والد سرمرستش رو انتخاب کنه

حتی شما میتونید از پزشکی قانونی گواهی رشد عقل بگیرین و قبل از ۱۵ سالگی هم‌خود فرزند انتخاب کنه

ولی همه تلاشت رو برای حفظ زندگیت بکن

فقط اگر دیدی به قیمت سلامتی جسمی و ردحیت داره تموم میشه با درنظر گرفتن تمام جوانب و سنجیده برای جدایی اقدام کن

بچه رو تا ۷ سال میدن بهت ولی وابسته میشی بده بهش برو سراغ زندگیت

یعنی سخت نیست من کلا ۲۰ سالمه سنم خیلی نیست ک بگم امیدی برازندگیم ندارم و اینک  اگ کلا حضانت بدن به من باز ی چیزی امام تا ۷ سال من خودمو پاره نکنم بزرگش کنم بعد بره پیش شوهرم و محل من ند دگ

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
سقطش کن عزیزم چرا خودتو بخاطر بچه آنقدر اذیت میکنی .شوهرت بچه به یه ورشم نیست مطمئن باش همیشه دنبال ...

عذابش برامنه افسرده کده ۲۰ سالمه اما دلم شده ی پیرزن ۷۰ ساله . سقط نمیس ک بچم ۷ ماهشه اومده دنیا 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
پدرو مادرت ازت حمایت میکنن؟پشتوانه مالی داری؟اینا خیلی مهمه

بله همه جوره پشتمن چون دیدن دوساله دیوونه شدم 

اگه دختره می تونی حضانتش رو تا ۷ سالگیش بگیری ازش.اگه شرایطش رو داری.بعد ۷سال تا ۹ سالگی هم با پدرشه ...

پسره

بزرگتر بشه درست میشه مخصوصا دختره خودش متوجه میشه جقدر اشتباه میکرده و مادرش عاشقشه😊با پدرش صحبت کن ...

منم به این امیدوارم واقعا 

اون که اصلا نمیشه باهاش حرف زد 

چون من بخاطر بچه م یک سال مقاومت کردم که جدا نشیم خییییلی بد کرد هم به خودم هم خونواده م 

بدترین کارا رو کرد

از لج من هم اون کارو کرد باهاش که پیش من نیاد 

مجبور شدم توافقی جدا شم ازش ، توافق کردیم وقتای مشخصی برم بیارمش

بعد از یکسال مقاومت من و اصرار اون و کشمکش چند هفته ست جدا شدیم 

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
من مطلقه هستم و یک دختر دارم دخترم دررحال... پیش منه ـ

چطور دادن ب شما دخترتونو . چند سالشه الان ؟؟؟ بعد اینک بچه بره پیش پدرش هفته ای دوبار مادر رو میبینه راست؟

یعنی سخت نیست من کلا ۲۰ سالمه سنم خیلی نیست ک بگم امیدی برازندگیم ندارم و اینک اگ کلا حضانت بدن به ...

آخه میگی شوهرت روانیه

بجه رو ممکنه اذیت کنه

شما تو ۲۰ سالگی از این مرد آسیب دیدی

یه طفل شیرخواره قطعا بیشتر آسیب میبنه

اگر پدرش پولدار و سالمه و هوای بچه رو بهتر از تو میتونه داشته باشه بده بهش

بچه دختره یا پسر؟

پارانوییده؟

بله دیوانست

چطور دادن ب شما دخترتونو . چند سالشه الان ؟؟؟ بعد اینک بچه بره پیش پدرش هفته ای دوبار مادر رو میبینه ...

قانونا ۱۵ روز یک‌بار یک روز 

آخه میگی شوهرت روانیهبجه رو ممکنه اذیت کنهشما تو ۲۰ سالگی از این مرد آسیب دیدییه طفل شیرخواره قطعا ب ...

پوادار نیست وضعش خوبه در حد بخور نمیر 

خب درسته با من بده اما با بچه الانشم جونشو براش میده هر چی باش از گوشت پوست خودشع ولی من میگم خدم میتونم کناربیام؟

2801