2777
2789
عنوان

بابام به داییم که فوت شده فحش داد

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما برای نون خشک صبحانه فحش میخوریم شما دنبال نهاری؟

ععه چرا وضع مالیش چطوره؟

پسر هستم🙏 احترام به خانم ها واجبه تو تاپیک های خصوصی خانم ها نمیرم اگه حالا حرفی شوخی کردم ببخشید به بزرگی خودتون منظوری نداشتم

چرا نباید کارتش توی جیبش باشه .؟

چرا مادرتون تحمل می کنه مردها از روی آستانه ی تحمل زنها باهاشون رفتار می کنند.

بعضی مردها کل ادبیاتشوت فحش داره.

بعضی مردها وقتی بی پول میشن واسترسی بد دهن میشن .

بعضی آدمها هم با رفتاربد از شما باج می گیرند.

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم
بمیره ما خوشبخت میشیم

با این موافقم یهو بمیره خوبه ولی اگه مریضی چیزی بگیره نه خوب نیست

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
خوب بعد شصت سااااال مادرت هنوز باباتو نمیشناسه؟نمیشه صداشو درنیاره ؟اون که عوض نمیشه شما حداقل ضعف ا ...

از اونم متفرم سر صبحی شروع میکنه به غر زدن

منو دیوونه کردن ضعف اعصاب گرفتم دیگه😭😭😭😭😭😭

خستم .
ما متولدین شصت و هفتاد اکثرا اینا رو تحربه کردیم بی احترامیای مداوم بابا به مامانامون🥺

من دهه هشتادیم من بدبخت تازه فیلشون یاد هندستون کرده بودهدکاش هیچوقت به دنیا نمیومدم

خستم .
چرا نباید کارتش توی جیبش باشه .؟چرا مادرتون تحمل می کنه مردها از روی آستانه ی تحمل زنها باهاشون رفتا ...

چون کارتشو میزاره جیبش به مامانم میگه چرا نون نخریدی کو‌صبحانه

خودش میره برای ننش ابمیوه میوه میخره مریضه

خستم .
هم هیچی نداره هم از ما طلبکاره😏😏

عه پس چرا ازدواج کرده

پسر هستم🙏 احترام به خانم ها واجبه تو تاپیک های خصوصی خانم ها نمیرم اگه حالا حرفی شوخی کردم ببخشید به بزرگی خودتون منظوری نداشتم
از اونم متفرم سر صبحی شروع میکنه به غر زدنمنو دیوونه کردن ضعف اعصاب گرفتم دیگه😭😭😭😭😭😭

دوتاشون واقعا مقصرن 

چهل ساله باهم زندگی کردن هنوز نمیدونن نباید جلوی بچه بزرگ داوا کنن نباید فحاشی کنن نباید سروصدا کنن!!!!

تاجایی که میتونی خونسرد باش و خودتو قاطی مشکلاتشون نکن

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
دوتاشون واقعا مقصرن چهل ساله باهم زندگی کردن هنوز نمیدونن نباید جلوی بچه بزرگ داوا کنن نباید فحاشی ک ...

واقعا تو ایناذو مینویسی من بغضم میگیره چه میفهمی از خانواده بی فرهنگ

جلو بچه دعوا‌نکنن؟😂😂😂😂😂💔💔💔💔💔💔

من نمیومدم وسط که یکیشون اون یکیو میکشت

خستم .
بابام ۵۰ مامانم ۴۰ خسته شدم به خدا بد دهند حرفای بد میزنه دیروز کلی فحش داد بهم اصلا نمی‌دونم از دست ...

واااای یاد مجردیام افتادم و بواسطه ازدواج فرار کردم گر چ ک وضعیت من  خونه اونا دیگ اوضاع خیلی خیت بود

2801