2777
2789

نه تاثیر معدل تو کنکور خیلی زیاده درساتو خوب بخونی میتونی راحت قبول بشی

⚰️چشمای کاملا باز ولی بسته🪽.منظورمو اگه فقط یکمی دقت کنی میفهمی☺️به هیچ عنوان درخواست دوستی ندید🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچ وجه ابنکارو نکن به ضررته دخترخاله من درصد هاش خوب نیاورده بود ولی به خاطر معدل عالیش رتبش هزار شد 

⚰️چشمای کاملا باز ولی بسته🪽.منظورمو اگه فقط یکمی دقت کنی میفهمی☺️به هیچ عنوان درخواست دوستی ندید🙃

من مشاور تحصیلی ام عزیزم هر سوالی بود بپرس 

برای این سوالت هم باید بگم خیلی اشتباهه ، حتما مدرسه برو 

اگر در توان هست سعی کن با یه مشاور پیش بری 

چندین تاپیک دارم در مورد راهنمایی کنکوری ها و نکات و .. گفتم 

یه سر به اونا هم بزن 

من تجربه ی این تصمیم رو داشتم و فکر کنم بتونم بهتون کمک میکنم،چون از مدرسه رفتن به شدت ضربه خوردم

این سوال ها رو جواب بدید تا راهنماییتون کنم

دهم یازدهم تست کار کردید؟چند تا منبع؟تراز آزمون هاتون سال های پایه چطور بود؟مدرستون عادی هست یا سمپاد؟از تدریس دبیر ها راضی هست؟میتونید کلاس آنلاین بگیرید؟همیشه بعد از عید همه ی دوازدهمی های مدرستون میومدن مدرسه؟

دانشجوی پزشکی نیستم،زمانی که برای کنکور مطالعه میکردم این اسم رو انتخاب کردم،پروفایل من تصویری هست از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
2801