2777
2789
عنوان

امروز تو خیابون یه آقایی😭😭😭🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 77 پست
میگم کتک زدن بلد نیستی نه؟ عجیبه. چون من از ۲۴ سالگی تا الان که میانسالم چند تا لندهور رو توی خیابون ...

آخه حتی اگه بخوام باهاش حرف بزنم یا اینطور برخورد کنم چون شهر کویچکه بخدا ۹۰درصد همو میشناسن فامیل و آشنان..پس فردا پشت سر من حرف در میاد اونوقت میشم آش نخورده و دهن جزغاله شده اونو چیکار کنم...اگه شهر بزرگ بود خیلی تند میتونستم برخورد کنم ولی اینجا نمیشه

بعد جدیدا با ماشینه ...موتور نیست😭😭😭😭😭

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:) درد و دریغا که در این بازی خونین                                          بازیچه ایام دل آدمیان است ب کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار‌ماندن دوباره هراس داشت موقعی ک دیر شد،مفتش هم‌گرونه
اینجوری که تو تعریف میکنی خیلی دارک شد ..

😭😭🤦‍♀️چیکار کنم؟

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:) درد و دریغا که در این بازی خونین                                          بازیچه ایام دل آدمیان است ب کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار‌ماندن دوباره هراس داشت موقعی ک دیر شد،مفتش هم‌گرونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی وجدانا نمیدونن ما زنا تواین شرایط چقدمیترسیم استرس میگیریم خاک توسرشون

خدا لعنشون کنه...بخدا بعد نیم ساعت ک خونم هنوزم قلبم تپش داره😭😭مریض روانپریش

اسی مام استرس گرفتیم کع

خودمم قلبم درد گرفته از شدت تپش...حتی دستامم هنوز داره میلرزه😭😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

شما اشتباه میکنی که تنها میری!تو که میبینی هر بار میاد یه بار با داداشت برو و برگرد بگو مزاحم دارمچن ...

چشم...فردا با برادرم میرم...

آخه همیشه خودم تنها میرم کارامو انجام میدم امروزم کلاسم صب زوده برادرم خواب بود گفتم بیدارش‌نکنم🤦‍♀️🤦‍♀️

آخه حتی اگه بخوام باهاش حرف بزنم یا اینطور برخورد کنم چون شهر کویچکه بخدا ۹۰درصد همو میشناسن فامیل و ...

یعنی این آقا جزو اون ده درصد افراد ناشناسه شهره؟ خوب از اون نود درصد آشنا کمک بگیر برای رفع مزاحمت این ولگرد 

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄
تا دیدیش سریع زنگ بزن ۱۱۰ مزاحمت ایجاد کردن برای خانما وبچه ها جرمه عزیزم

😭🤦‍♀️با برادرم برم بیرون از این بعد چطوره؟

خب بزار یبار گوهشو بخوره جوابشو بده دست از سرت برداره هی میاد میگه ببخشید بگو ببخشیدو درد حرفتو بزن گمشو

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👧‍👦

با خونوادت درمیون بذار

این آدم سالم نیست این رفتار ها و از خودش نشون میده

نکنه یه بلایی سرت بیاره

یکی دوبار یه جوری که بفهمه گوشیتو دربیار فیلم بگیر ازش و بهشون بگو به جرم مزاحمت شکایت میکنم

هيچ وقت برای زخمای زندگيت پيش كسی ناله نكن؛زخم بجز صاحبش برای كسی درد نداره!

حتما باید به یکی از اعضای خانواده ات بگی یا پدر یا مادر یا برادر

ببین کدوم منطقی ترن 

حتما باید بگی چون میگی شهرمون کوچیکه

به مامانت بگو خب 

اگه نگی بد میشه بعدا بفهمن بدتره پنهان کاری نکن 

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
چشم...فردا با برادرم میرم...آخه همیشه خودم تنها میرم کارامو انجام میدم امروزم کلاسم صب زوده برادرم خ ...

از روز قبل توضیح بده بهش مزاحمت ایجاد کرده یه نفر برام حتما بیدار شو با من بیا

نیومد با پدری مادری چیزی برو

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻

بابا جای این کارا محترمانه بگو اگر قصدت خیره با خانواده اگر قصد دیگ ای داری مجبورم میکنی به خانوادم بابت مزاحمت اطلاع بدم

اونجور ک خودت میگی کوچیکه شهرتون پس باید بترسه پسره ام

آقای اباعبدالله... تو قشنگترین دلخوشی من بین هزارتا دردی...بلاخره طلبیدی قربونت برم.اربعین1403  
قاطی میکنه ۱۰۰درصد😭

خب یه روز نقشه بچین برو بیرون 

داداشت هم ببر بگو یه آقایی میاد مزاحم من میشه ( اون موتوری رو در عمل انجام شده قرار بده ) بگو داداشت از دور مواظبت باشه موتوریه اومد داداشت دست به کار بشه 🌝

یه صلوات برا ظهور امام زمان بفرست ✨✋
2801