2777
2789
عنوان

امروز تو خیابون یه آقایی😭😭😭🔴

951 بازدید | 74 پست

بچه ها ی تاپیک ۴ماه پیش زده بودم ولی الن دوباره کپی میکنم که درجریان اولش باشین

من از دانشگاهم زدم بیرون...گویا دنبال من بودن من واقعا نفمیدم و پیاده بودم...کنار یه عابر وایسادم که کارمو انجام بدم اون آقا هم با موتور بودن پیاده شد اومد کنار عابر

منتظر موندم نوبت من شه کارمو انجام بدم و تا دم باجه ایستادم شروع کرد به حرف زدم گفت معذرت میخوام(یه سری برگه دستم بود و کلاسورم)گف از کلاس میاین...گفتم نه داشتم رمزمو میزدم انقدر حرف زد یجابجا میزدم همش یکمم هول شدم..گفت دانشجو ایین گفتم چطور گفت همینجوری  معذرت میخوام دید رمزو اشتباه زدم کارتمو بیرون آوردم گف میخواین از کارت من بکشین تو عالم همسایگی مشکلی نیست!!!درصورتی که من این آدم رو هیچ وقت یادم نمیاد

گفت اهل کجایین گفتم میشه بذارین کارمو انجام بدم؟ لحنم جدی تر و تند شد چون واقعا اعصابم خورد شد حس خوبی ام نداشتم چند بار عذر خواهی کرد گفتم خواهش میکنم رد شدم و...

ببخشید طولانی بود اینجا نوشتمش

اومده بود دنبالم باز بیخیال شدم رفتم توی یه کوچه دیدم دقیقا با موتور از روبروم اومد اون طرف وایساد نگاش نکردم گف ببخشیدااا من زیاد سوال پرسیدم ازتون خانوم گفتم خواهش میکنم..گف نگفتین اهل کجایین واقعااا اعصابم خوووورد بود هیچی نگفتم رد شدم برگشتم گفتم عذر میخوام به شما ربطی داره؟ گف نه معذرت میخوام ببخشید بچه ها کوچه خلوت بود واقعا ترسیدم و خودمم حالم بد گرفته بود بدتر بغض کردم اما اومد و آدرس خونمونم یاد گرف

آدرس خونمونو یاد گرف😭😭

خب حالا ...ایشون بعد اون دیدن...مادرشون رو گویا برا تحقیق فرستاده بودن..ولس بعد هیییچ خبری نشد منم انقد درگیر امتحانا و‌..بودم خیلیییی کمرنگ شده بود و گذاشتم پای مزاحمت خیابونی

حالا این چند روزه بازم مدام تو مسیرم پیداشون میشه اصرار دارن که نگاهشون کنم یا صحبت کنم‌که من حتی مستقیم تو صورتشم نگا نکردم

با اینکه من ۳ماه نبودم خونمون تازگیا برگشتم

باز امروز اون پسره اومده بود دم آموزشگاه رانندگی که ۳جلسه است میرم!!!!!!!

بعد پیاده شد من نرفتم داخل آموزشگاه وایسادم که مربی بیاد برم میخواس بیاد سمتم رفتم داخل آموزشگاه تو حیاطش بودم که اومد سلام کرد

ناخوادگاه جواب دادم...اول نشناختم فک کردم خب شاید یکی از مسئولای آموزشگاه باشه من نشناسم

بعد ی لحظه نگام بش افتاد فهمیدم این همه پسره کَنه است!!!

برگشت گف میشه ی لحظه وقتتونو بگیرم اصن جواب ندادم خودمو با گوشی سرگرم کردم زدم بیرون از محیط آموزشگاه

😭😭تا سر خیابون اومد

ینی دستام داش میلرزیداا...خلوتم بود...تو پیاده رو بودم اومده میگه خانوم معذرت میخوام میشه یه لحظه..دیگه گوش نکردم هی چی گف...رفتم بالاتر هی گوشی دم گوشم بود ک مثلا دارم با تلفن صحبت میکنم به مربیم زنگ زدم که زودتر بیاد برم

هنوزم استرس دارم...محیط به شدت کوچیکه تو این شهر ۹۰درص همدیگرو میشناسن...حتی منشی آموزشگاهم آشناس...داداشمم می‌شناسه...نمیخوام کسی اینو سمت من ببینه هزارتا فکر ناجور بکنه

من چیکار کنم؟

(نگین پوششت بده من چادری ام توی شهر خودمون و حجابمم عالی بود کلا نمیدونم این آدم چی تو من دیده🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️)

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:) درد و دریغا که در این بازی خونین                                          بازیچه ایام دل آدمیان است ب کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار‌ماندن دوباره هراس داشت موقعی ک دیر شد،مفتش هم‌گرونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو به داداشت اگه جنبه داره

قاطی میکنه ۱۰۰درصد😭

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:) درد و دریغا که در این بازی خونین                                          بازیچه ایام دل آدمیان است ب کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار‌ماندن دوباره هراس داشت موقعی ک دیر شد،مفتش هم‌گرونه
منم استرس گرفتم مردک مزاحم چی میخوای آخه

نسم ساعته اومدم هنوز دستام داره میلرزه😭😭خدالعنتش کنه

دفعه دیگه دیدیش به جرم مزاحمت میتونی ازش شکایت کنی چون میگی همه همو میشناسن ممکن اشنا ببینه واست حرف دربیاد بعد دیگه هرکاری کنی کسی باور نکنه

مثلا ممکن ازطرف اشنایی کسی هم باشه ک ازت اتو بگیرن

"منتظر معجزه ای از طرف الله..."🕊🍃۳۱/۶/۱۴۰۳
شاید عاشقت شده

آخه من؟؟؟؟ 

این درک نداره شعور نداره تو شهر کوچیک اینطور مزاحم شه پس فردا یکی ببینه راجب من ک دخترم بد فک میکنن

بعدم عاشق چی مگ میشه اینطور عاشق شد

اگ عاشق بود اون سری ک اومده بودن تحقیق ادامه پیدا میکرد ن اینطور اخه

اسی مام استرس گرفتیم کع

حاجےحالِ ے ایران بدِ هرچی داشتیمُ شـکـافتَنِش↻                  نبـضِ مـوجَم در تَپـیدن بــے قَـرار افتـادِه ام🌊          برای رفتنِ آدما پای بدرقه خوبی دارم!                                            سختی ها فانی اند و" سرسختان" باقی!                          بی‌‌تفا‌و‌ت‌نِسبت‌بَ‌هَر‌‌تفاوت!🤍✨️

میگم کتک زدن بلد نیستی نه؟ عجیبه. چون من از ۲۴ سالگی تا الان که میانسالم چند تا لندهور رو توی خیابون چنان زدم که اسم ننه باباشون یادشون رفته بود. همین دوسال پیش یکی از همین انگل ها رو از توی ماشینش کشیدم بیرون با اینکه دومتر قدش بود ۱۵۰ کیلو وزنش بود و زورم هیچ جوره بهش نمیرسید ولی سعیمو کردمو دو سه تا کشیده خابوندم توی دک و پوزه اش. پارسال دم غروب با لگد ماشین یه نفرو به .... دادم. یه موتوره دیگه با لگد میزدی زیره لنگ موتورش بعد که خورد زمین پدره بی پدرشو در میاوردی . مطمئن باش برادرت بیشتر بهت افتخار میکرد تا اینکه مثل یک آدم ضعیف فقط دست و پات بلرزه. بزن دهنشو صاف کن مرتیکه ی لاته بی سر و پا رو 

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄
دفعه دیگه دیدیش به جرم مزاحمت میتونی ازش شکایت کنی چون میگی همه همو میشناسن ممکن اشنا ببینه واست حرف ...

آره کاملا درسته حرفتون متاسفانه جو شهرم طوریه ک واسه من ک دخترم خیلی بد میشه...ولی میترسم حتی حرف بزنم باهاش...من همش سرم تو کار خودمه این از کجا پیداش شد اخه

به هیشکی ام نمیتونم بگم😭😭

شما اشتباه میکنی که تنها میری!

تو که میبینی هر بار میاد یه بار با داداشت برو و برگرد بگو مزاحم دارم

چند بار که داداشت ببینه نمیاد بعدشم اگه اومد بگو به برادرم گفتم شما مزاحم منی داشت دنبالتون میگشت یه بار دیگه بیای میدونه چیکار کنه

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
آره کاملا درسته حرفتون متاسفانه جو شهرم طوریه ک واسه من ک دخترم خیلی بد میشه...ولی میترسم حتی حرف بز ...

تا دیدیش سریع زنگ بزن ۱۱۰ مزاحمت ایجاد کردن برای خانما وبچه ها جرمه عزیزم 

"منتظر معجزه ای از طرف الله..."🕊🍃۳۱/۶/۱۴۰۳
2801