2777
2789
عنوان

لطفا فقط خانومای متاهل بیاید ب کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1956 بازدید | 163 پست
نمیگم جدا شو چون خودت بهتر میدونی شرایط اش داری یا نه هم بازم بسته به زندگیت و خودت و خانواده ات دار ...

جدای از شرایط،ک بنظرم حل شدنیه و اون مشکلم نیس.

من یه مادرم.‌‌..بزرگترین آسیب رو از جدایی ما پسرم میبینه من مسئولم در برابرش نمیتونم بهش آسیب بزنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر شوهرم ن ...شایدم اعتمادبنفسم برگرده

من دارم بت میگم عالیییب بودی 

این اعتماد بنفس لحظه ای تو برمیگردونه شما باید بفهمی ک ذهن همسرت مریض و تو این موارد هرچی ب فانتزی پر بال بدی ذهن بدترش میکنه و اون هی پر بالش داده 

باید بدونی شما هیچچچچ ایرادی نداری ایراد و مشکل همسرتونه 

همونجا ک کتک میخوردی میرفتی پزشکی قانونی و شکایت میکردی میشست سر جاش

جدای از شرایط،ک بنظرم حل شدنیه و اون مشکلم نیس.من یه مادرم.‌‌..بزرگترین آسیب رو از جدایی ما پسرم میب ...

عزیز جان منم مادرم میفهمم چی میگی ولی طبق گفته های خودن نظر میدم بیاشر از هرچیزی مراقبت فرزندنت باش بیخیال دوست و اشنا 

راستش آدمای مثل شوهرتون غیر قابل اعتمادن

ای زندگی حرومت بشه جوانیم 
اشتباه کردم...

باور کن گفتم الان عکس ی دختر ساده و سبک قدیم از این خجالتیا میزاری ن ی دختر خوشگل امروزی ی درصد مشکل از تو نیست همش مشکل از شوهرته یکم سفت باش جلوش متوجه اشتباهش بشه دوبار بهش رو ندی میشینه سر جاش

باور کن گفتم الان عکس ی دختر ساده و سبک قدیم از این خجالتیا میزاری ن ی دختر خوشگل امروزی ی درصد مشکل ...

لطف داری عزیزم 

پسرم بره مدرسه تماس میگیرم با مشاور حرف میزنم و بعد ب شوهرم یا پیام میدم یا زنگ میزنم نمیخام بیاد خونه جلو بچم نمیشه حرف بزنم.

نتیجه شو میام اینجا میگم

اما خودمو باور ندارم مثلا اگه بیرون کسی نگام کنه همش فک میکنم ی ایرادی دارم ...

دقیقا منم مثل تو 

بقیه اگه مسی بهشون نگاه کنه میگن حتما خوشگلم ک نگاه میکنن

ولی من اگه نگام کنن میگم حتما یه ایرادی دارم 😂😂😂

2801