2777
2789
عنوان

لطفا فقط خانومای متاهل بیاید ب کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 165 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا شوهرت خوبش کنههه اصلا بت نمیاد بچه ۱۱ ساله داشته باشی اصلا جووون و خوشگل و خوشتیپی چجوری دلش او ...

از خودم بدم میاد وقت گرفتم برم ژل بزنم 

دیشب ساعت یک ب خانوم دکتره پیام دادم ک میخام بیا لب و چونه و گونه همه رو ژل بزنم 

پیام ندی به اون خانم ضعیف عمل نکن زنگ بزن یا حضوری جرش بده آبروشو ببر از تمام پیاماش مدرک جمع کن که ...

چرا قیمه ها رو میریزید تو ماستا 

اون زن دوست خانوادگی شون و به هیچ وجه درجریان فانتزي جنسی این خانواده نیست مقصر این زن و شوهرن که تو خلوت و خیالشون از بدن اون زن لذت میبرن 

اون بیچاره کاره ای نیست داره زندگیش میکنه شما هم اینجا روزانه با هزاران نفر چت میکنی خیلی هاش اقاست خوبه زناشون بیان اکانت شوهراشون پیدا کنن شما رو فحش کش کنن؟

ای زندگی حرومت بشه جوانیم 
چرا قیمه ها رو میریزید تو ماستا اون زن دوست خانوادگی شون و به هیچ وجه درجریان فانتزي جنسی این خانواد ...

اشتباه متوجه شدی من لذتی نمی‌برم ...آزار میبینم.

من سر این خانوم کتک خوردم...فحش شنیدم تحقیر شدم...سر آمارایی ک میده 

تماشای تلفنی بیس دقیقه نیم ساعته 

تولد شوهرم کلیپ درست کرد از عکساش استوری کرد 

اون موقع من اینستا نداشتم تو گوشی شوهرم دیدم

دیگه برام مهم نیس برا کی وقت بذارم؟تلاش کنم ،برا مردی ک ارزش ندارد رابطه ما ب گند کشیده سده

پس قصدت جداییه؟ 

درهر صورت ظاهرت مشکلی نداره با ژل زدن چیزی عوض نمیشه 

اگر هم قصد جدایی نداری با این سه دوست قطع رابطه کن 

هرچند همسر شما دوست نباشه کس دیگه رو جایگزین میکنه مشکل جای دیگه ست 

پس قصدت جداییه؟ درهر صورت ظاهرت مشکلی نداره با ژل زدن چیزی عوض نمیشه اگر هم قصد جدایی نداری با این س ...

آفرین مشکل جای دیگس...اینا نباشن یکی دیگه.

جدایی اسمش آسونه از خدامه جدا بشم ولی نمیشه

اشتباه متوجه شدی من لذتی نمی‌برم ...آزار میبینم.من سر این خانوم کتک خوردم...فحش شنیدم تحقیر شدم...سر ...

نمیگم جدا شو چون خودت بهتر میدونی شرایط اش داری یا نه هم بازم بسته به زندگیت و خودت و خانواده ات داره ولی به هیچ عنوان همراهیش نکن 

آفرین مشکل جای دیگس...اینا نباشن یکی دیگه.جدایی اسمش آسونه از خدامه جدا بشم ولی نمیشه

دقیقا دوستاتون هم نباشد خانواده رو میگه 

همسرت بیماره 

مراقب دخترت باش 

2801