2777
2789
عنوان

موندم پیش یک بفریتم پسرچهار ساله ام رو یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 53 پست
دقیقا از دوستاشون میگیرن بعضی از مادرا بچه رو با تب بالا میفرستن مدرسه میاد همه بچها رو مریض میکنه و ...

اینجوری بچه خودشونم بدتر میشن حتی تو کلاس هم حوصله گوش دادن درس ندارن من براهمین تو کلاسم قانون دارم حتی کمی احساس مریضی کردن نباید بیان اصلا اجازه نمیدم 

اینجوری بچه خودشونم بدتر میشن حتی تو کلاس هم حوصله گوش دادن درس ندارن من براهمین تو کلاسم قانون دارم ...

خدا بهتون اجر بده کار بزرگی میکنید از مریضی چندتا بچه جلوگیری میکنید 

انشاالله همیشه سلامت و موفق باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهتون اجر بده کار بزرگی میکنید از مریضی چندتا بچه جلوگیری میکنید انشاالله همیشه سلامت و موفق باش ...

برا صبحونه هاشونم حساس هستم به رنگ اول ۱۵دیقه اینا موندنی میگم نون هاتون دربیارین بخورین مادراشون کفتم لقمه بزارن براقبحونه خوراکی دیگه اجازه ندارن مگراینکه خونه بخورن بیان 

به نظر من حتما بفرست.

دیگه تو چهار سالگی وقت اینه که هم بچه وارد اجتماع بشه و بره پیش همسن و سالهاش

هم مادر یه وقت آزاد پیدا کنه و بتونه با آرامش خاطر به کارهایی که مدتها نتونسته انجام بده برسه

اگه روابط اجتماعیش خوبه و مشکلاتی مثل مشکل گفتار و کمرو بودن و ... نداره و خودت خونه داری نه نمی‌خواد بفرستی بذار یه سال بیشتر پیشت بمونه بعدش دوازده سال باید سر صبح بیدار شده بره مدرسه 

بجایش کمتر از اون شهریه رو بذار بره دوتا کلاس مهارتی و ورزشی 

عشقم تک‌پسرم