2777
2789
عنوان

موندم پیش یک بفریتم پسرچهار ساله ام رو یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 53 پست
چهار سال که پیش ندارن مهدکودک

چهارسال ها پیش یک هستن پنج سال ها پیش دو یا همون که همه پیش میگن شش سال هم که اول ابتدایی ما ایرانی ها اخه اکثرا یسال بزرگ‌تر میگن انگار وقتی بچشون بدنیا میاد یکساله هستن بااون سال حساب میکنن

همون مهد قدیما میشه .من نفرستادم . خانه دارم . به نظرم برای مامانای شاغل خوبه . به جاش خودم توی خونه باهاش کتاب کار میکردم ساعتی می بردم خانه بازی طبیعت گردی اثار تاریخی شهر . پیش ۲ که رفت کافی بود برای کلاس اولش

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا چهارساله پیش ۱ میشه پنج ساله پیش ۲شش ساله کلاس اول

اشتباه گفتید چهار ساله و پنج ساله پیش 1هست. همون مهد کودک. 

6ساله پیش 2.پیش دبستانی. 7سال کلاس اول

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
اگر مشکل مالی نداری بفرست اگرم مشگل مالی داری حداقل کلاسهای جور وا جور بگذارش بگذار زندگی اجتماعی را ...

منم مشکلم همینه ترس مریض شدنش رو دارم

هی دست دست میکنم سره همین 

چه کلاسی خوبه تو این سن بفرستم بنظرت؟

اشتباه گفتید چهار ساله و پنج ساله پیش 1هست. همون مهد کودک. 6ساله پیش 2.پیش دبستانی. 7سال کلاس اول

فکر نمی کنم 

الان نیمه اول ۹۹ پیش یک هستن

نیمه اول ۹۸ پیش دو

نیمه اول ۹۷ کلاس اول

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
اشتباه گفتید چهار ساله و پنج ساله پیش 1هست. همون مهد کودک. 6ساله پیش 2.پیش دبستانی. 7سال کلاس اول

نه عزیزم بچه هارو ما ۵ ساله آمادگی باهمون پیش دو میفرستیم و۶ساله اول ابتدایی اما سنشون بزرگ‌تر میگیم حتی قانون کتاب سن ابتدایی بچه ها بخونی ۶نوشته اول ابتدایی این سوال حتی استخدامی دوسال پیش اومده بود بزا آموزش پرورش که خیلی ها اشتباه زده بودن۷

منم مشکلم همینه ترس مریض شدنش رو دارمهی دست دست میکنم سره همین چه کلاسی خوبه تو این سن بفرستم بنظرت؟

ژیمناستیک 

نقاشی

سفال 

قصه 

فکر نکن حاما باید نقاش حرفه ای بشه یا ...

فقط روابط اجتماعی اش بالا میره و برای مدرسه اماده میشه 

اکثرا فرهنگسرها این کلاسها را دارند

فکر نمی کنم الان نیمه اول ۹۹ پیش یک هستننیمه اول ۹۸ پیش دونیمه اول ۹۷ کلاس اول

پسر منم 99هست اخر مهر چهارسالش کامل میشه. مهدی که ثبت نام کردم. امروز جشن ورودی 6ساله هارو داشتن. گفتن 4و 5ساله هارو نیارید. 

نه عزیزم بچه هارو ما ۵ ساله آمادگی باهمون پیش دو میفرستیم و۶ساله اول ابتدایی اما سنشون بزرگ‌تر میگیم ...

خب 7بهتره بچه دیگه از نظر ذهنی و جسمی بزرگتر شده. یکسال زودتر خوب نیست. به هرحال... 

فکر نمی کنم الان نیمه اول ۹۹ پیش یک هستننیمه اول ۹۸ پیش دونیمه اول ۹۷ کلاس اول

خوب ۹۷ رو حساب کن ۹۸یکساله شد ۹۹ دوساله۴۰۰ سه ساله ۴۰۱ چهارساله و۴۲پنج ساله ۴۰۳ تاالان نیمه اول ۶سال شد 

اصلا تو ایران اینجوری ها وقتی ۹۷ بدنیااومدن اینا یکسالشون نبود که ۱۲ماه بعد یکسال میشه 

پسر منم 99هست اخر مهر چهارسالش کامل میشه. مهدی که ثبت نام کردم. امروز جشن ورودی 6ساله هارو داشتن. گف ...

چقدر خوبه نیمه دومیه اونم مهر.یعنی وقتی بره مدرسه از همکلاسیاش بزرگتره

پسر شما سال بعد پیش ۱ باید بره

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
همون مهد قدیما میشه .من نفرستادم . خانه دارم . به نظرم برای مامانای شاغل خوبه . به جاش خودم توی خونه ...

منم خانه دارم با این تفاوت که یکی دیگم دارم اونم سه سالشه دخترم

واقعا در روز انقدر وقتم پره وقت نمیکنم دیگه بشینم تنها باهاش کار کنم

حالا موندم بفرستمش یا نه از طرفی میگم بره  همش مریض میشه گناه داره

از طرفی میگم بره تو محیط باشه

واقعا واقعا موندم 

خوب ۹۷ رو حساب کن ۹۸یکساله شد ۹۹ دوساله۴۰۰ سه ساله ۴۰۱ چهارساله و۴۲پنج ساله ۴۰۳ تاالان نیمه اول ۶سال ...

اره دیگه منم همینو گفتم

چقدر خوبه نیمه دومیه اونم مهر.یعنی وقتی بره مدرسه از همکلاسیاش بزرگترهپسر شما سال بعد پیش ۱ باید بره

شاید یکسال دیرتر بفرستم چون جسه ریزی داره. البته خیلی باهوش و مستقل و زبون دار. خداروشکر

2801