2777
2789
عنوان

واقعا فاز این پسر چیه

268 بازدید | 37 پست

چند بار اومد خاستکاری راضی نشدن همو دوست داشتیم گفتم کات کنیم  ۶ ماه کات بودیم هرروز میمد  گریه میگفت در حقم نامردی کردی باید خانوادتو میفهموندی بامن در ارتباط بودی شاید اونجوری از ترس ابروشون قبول کنن  ترسیدی کم اوردی  گفتم شاید درست میگه شانسمو امتحان کنم گفتم باشه بیا به بابام همه چیو  بگو گفتم‌من شاید کتک بخورم‌محدوود بشم   ولی اره تهش شاید  قبول کنن  گفتم ولی اگر یک درصد باز نشد هیج جوره قبول دار نشدن نیای بگی تو برام کاری نکردی   میگه نه تو باید بگی صدرصد میشه  میگه پس تو میخای اینکارو بکنی ک اگر نشد بگی خب دیدی نشد گفتم من دارم گند میزنم تو زندگیم دارم خونه رو براخودم جهنم میکنم براتو بعد من چمیدونم ته تهش میشه یانه مگه من خدام  قهر کرد رفت این طلبکاری نیست این بی درکی نیست؟

این انداختن سهم خود گردن دیگرانه که بعدا که یادآوری خاطرات کرد بتونه یه مقصر بکشه بیرونچند بار اومده ...

خیلی اومده شاید ۱۰ بار میگم من  ازاینده خبر ندارم میگم‌میخامت هستم حاضرم خونه رو براخودم جهنم بکنم تابهت برسم  ولی ته تهش نمیتدونم چی میشه میگه نه تو باید بگی صدرصد میشه من اما اگر نمیخام این خودخاهی نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش باید تلاشش و بکنه به هر حال خونوادتن نمیتونی بی احترامی کنی بهشون با تو روشون وایستی که 

من مامان یه پسر شیطون و نازم و یه دختر کوچولوی زیبا دارم بهترین روز زندگیم وقتی بود که صدای گریه‌ی دختر کوچولوم و شنیدم خوب یادمه 1403/5/17دنیای من چشمای کوچولوشو به دنیا باز کرد🥺❤️شما دوتا دلیل خنده های من و بابایین😍
میگن سطح خانوادش از ما پایینتره

آنقدر بدم میاد از این طرز فک که سطحش به ما نمیخوره و بی لوله و بگو جمع کنید خودتون و با این عقاید مسخره 

من مامان یه پسر شیطون و نازم و یه دختر کوچولوی زیبا دارم بهترین روز زندگیم وقتی بود که صدای گریه‌ی دختر کوچولوم و شنیدم خوب یادمه 1403/5/17دنیای من چشمای کوچولوشو به دنیا باز کرد🥺❤️شما دوتا دلیل خنده های من و بابایین😍
آنقدر بدم میاد از این طرز فک که سطحش به ما نمیخوره و بی لوله و بگو جمع کنید خودتون و با این عقاید مس ...

واقعا بعضی وقتا درسته 

از لحاظ فرهنگی اعتقادی حتی مالی باید به هم بخورن

خودش باید تلاشش و بکنه به هر حال خونوادتن نمیتونی بی احترامی کنی بهشون با تو روشون وایستی که

منم میگم خودت باید  پیله بشی بری بیای میگه  من پیله میشم ولی تو لابد بکی صدرصد میشه میگه باید بگز شونه خالی نمیکنم هرچی بهش میگم من هستم باهات  که حاضرم خونه رو براخودم زهرمار کنم ولی میگم ته تهش اگر نشد  نگو کاری برام نکردی میگه نه بابد بگی صدرصد میشه

بابات راضی نشد داره به تو فشار میاره؟ 

بگو فشار رو به بابات بیاره 

وقتی تلاشش رو بابات ببینه اوک میشه! 

بابات بخاطر چی راضی نمیشه ؟

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
میگن سطح خانوادش از ما پایینتره

آهان شما خیلی بالایید 

چ پسریه ک بهش بر نمیخوره!!

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)
2801