2777
2789
عنوان

اولین سالیه که مدرسه نمیرم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما کتک و اینا نداشتیم دبستان و راهنمایی خوب بود ولی تو دبیرستان خیلی سنگ انداختن جلو پامون واسه درس ...

حتما شما  نسل جدیدی   😂

من  کلاس دوم  ابتدایی  بخاطر  صحبت کردن  با همکلاسی   روز اول مدرسه ها چنان  محکم خورد تو صورتم  که  برق از چشمام  پریذ و  تا  یک ساعت  گوشم  صدا میداد  پوستمم پاره شده بود چون معلممون انگشتر داشت  هیچ وقت نمی بخشمش 

اللهم عجل لولیک الفرج
حتما شما نسل جدیدی 😂 من کلاس دوم ابتدایی بخاطر صحبت کردن با همکلاسی روز اول مدرسه ها چنان ...

اره تقریبا😁 

منم سال 91 از معلم بدجور سیلی خوردم 

با سیم میزد کف دستام 

ولی فقط همون بود بقیه کتک نمیزدن 

ناظممون ک وحشی بود نگم برات اصن

چرا وقتی سهم من نبود،منو به لبخندش عادت داد؟
ارهههههه تازه یکبارم نه اگه دوتا باشن کلاس اول تابرو بالا بایددوباربری هرکلاسی رو

من از الان غصه میخورم ۱۲سال پسرم مدرسه میره باز دخترم ۶سال ازش کوچیک تره ینی ۱۸سال آینده من همیشه بچه مدرسه ای دارم🥲

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
حق الناس گردشونه اینا کلی دیه گردنشونه خدا نگذره ازشون

اره  واقعا چه کتکهای  وحشتناکی میزدن پسرای  بدبختو که   در حد مرگ میزدن  قدیما  خیلیا  شاید مشکلات عصبی براشون پیش میومد  یا حتی   مورد داشتیم  تو مدرسه  بخاطر  ضرب ووشتم  فوت هم میکردن    

از ته  قلبم  لعنت میفرستم  ب این مدل  دبیرا و سیستم اموزشی  واقعا در حق  بچه ها  بشدت  ظلم  وحشتناک بود تو مدارس  دهه ی ما     تمام  شوق و ذوق  تحصیل و درس رو با این  رفتارا  ازمون میگرفتن

اللهم عجل لولیک الفرج
نه دارم درس میخونم پشت کنکور موندم

دقیقا عین منی

بار الها...❤ از کوی تو بیرون نرود پای خیالم...نکند فرق به حالم چه بخوانی چه برانی..چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی...نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی...❤
اره تقریبا😁 منم سال 91 از معلم بدجور سیلی خوردم با سیم میزد کف دستام ولی فقط همون بود بقیه کتک نمیز ...

کصافتا خدا  لعنتشون  کنه  به چه حقی  میزنن  پدرسگا  😐

اللهم عجل لولیک الفرج
یه همکلاسی داشتم سال پنجم تنبل بود ینی یه جور وحشیانه با خط کش چوبی کتک میخورد ک داعش این کار ...

دهه شصتی هستی شماهم؟وای اره دوره ما هرچی معلم بوداکثرا مشکل روحی روانی داشتن من خودم بی دلیل مفصرکلاس پنجم دبستان روزای اول باسه نفردیگه برد دفترناظم باخط کش چوبی خیس چندبارزدبه کف دستم منی که تاازکلاس اول تا اخردبیرستان اکثرا شاگرد بودم انصباط ۲۰ وهیچوقت حتی یک سیلی نخوردم ازپدرومادرخودم هیچوقت یادم نمیره وهیچوقت حلالش نمیکنم قیافه واسمش یادم نیس وگرنه پیداش میکردم حالش روجا میاوردم

من از الان غصه میخورم ۱۲سال پسرم مدرسه میره باز دخترم ۶سال ازش کوچیک تره ینی ۱۸سال آینده من همیشه بچ ...

پسرمن ۸سالشه کوچیکه ۸ماه خودم ۳۸ فکرکن تا بالای پنجاه سالگی من درگیرمدرسه هستم.اکثردوستام هم همین حدود ازدواج کردن وبچه دارن خوشبحال اونی که زیرسی هست وبچه هاش الان مدرسه ای هستن لااقل برسه سن من دیگه برای خودشه

2801