2777
2789
عنوان

دانشگاه و رشته ای که دوست داشتم قبول شدم مامانم میگه بده اجازه نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 38 پست

هر رشته و دانشگاهی که خودت ار ته ته قلبت دوست داری برو و تو همون مسیر موفق شو

به حرف بقیه اهمیت نده

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقه و حقوق اینده ش مثل همون حقوقه

زیاد خوب نیست ولی اگه علاقه داری حتما برو میتونی ازمون های استخدامی و ... شرکت کنی ، تلاش کنی بیکار نمیمونی

دانشگاه مطهری م فضاش مذهبی و بسته ست اگه باهاش مشکلی نداری اوکیه واقعا 

تکاپو برای نجات ✨️
من حتی برای صحبت باهاشون روانشناس گرفتم. خیلی خوب حرف زدم. ولی متاسفانه اونا راضی نمیشن. نمیدونم چه ...

برا من بدن‌ ای کاش مامانم از بابام طلاق نیگرفت انقدر‌ من اوضاع بدی‌ نداشتم متنفرم از زندگی که برام ساخت 

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌ بمیرم برای پریزاد و ضیا‌  😭🫂 
در انتهای شب :))

اره 😍😍

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌ بمیرم برای پریزاد و ضیا‌  😭🫂 
هر رشته و دانشگاهی که خودت ار ته ته قلبت دوست داری برو و تو همون مسیر موفق شوبه حرف بقیه اهمیت نده

سخته خیلی. اگه معتقد بودم چیزی نشدنیه، می‌گفتم این برام غیر ممکنه

خیلی دیکتاتورن. اجازه نمیدن خلاف میلشون نفس بکشم

رشته های علوم انسانی رشته هایی هستن که سران و رهبرای یه کشورو تشکیل میدن . و محیط های کاری تمیزی دارن ولی بدون رشته انسانی زیاد تو ایران بهش بها نمیدن و از نظر عموم مردم انسانی رشته تنبلاس. 

سخته خیلی. اگه معتقد بودم چیزی نشدنیه، می‌گفتم این برام غیر ممکنهخیلی دیکتاتورن. اجازه نمیدن خلاف می ...

اگه دوست داری این رشته رو وایسا جلوشون نهایت کتکه دیگه به جون بخر

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
جرفشون‌کوش نکن هعی بگو و برو مصاحبه

حرفهاشون روم تاثیر گذاشته. بالاخره اونام اوضاع زندگی ما رو میدونن. وقتی میگن بیکار میشی درآمدت کم میشه میترسم...میگن باید پزشکی قبول شی. ولی من بخاطر فقه و حقوق همین دانشگاه بود میخواستم یه سال دیگه کنکور بدم😅🤣

رشته های علوم انسانی رشته هایی هستن که سران و رهبرای یه کشورو تشکیل میدن . و محیط های کاری تمیزی دار ...

منم میون آدمهای سطحی و عوام زندگی میکنم 

که میخوان برای تک تک کارهای زندگیم تصمیم بگیرن، چون معتقدن من نمیفهمم، اون میدونه

بنظرم خانوادت درست میگن

بهش میگم خب الان ما اختلاف نظر داریم. بیا بریم یه روانشناس تحصیلی، میگه خفه شو...!

خب الان این آدم منطقی نیست، چطوری میتونم به حرفش گوش بدم؟! 

از اونورم خودم تصمیم بگیرم برم دانشگاه هم منطقی نیست😂

رشته های علوم انسانی رشته هایی هستن که سران و رهبرای یه کشورو تشکیل میدن . و محیط های کاری تمیزی دار ...

عملا فکر نکنم اینطور باشه😂. بهشون میگم رئیسی هم همین دانشگاه و رشته رو خوند...میگن اون فرق میکرده اون زمان هرکی سیکلم میگرفته میرفته سر کار...همین دانشگاه برو دکترا هم بگیری بهت بگن ۶کلاسه😑

آخه چه ربطییی دارههه

مشکل اینه من نه قانع میشم

ولی روم تاثیر میذاره حرفاشون

2801