2777
2789
عنوان

شوهرمو خیلیییی دوست داشتم و بهش وابسته بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 89 پست
دوساعته چهارتا قرص اعصاب و خواب خوردم بازتاثیرندارهدوساله نخوابیدمنمیتونم نمیشه چی قراره ب سرم ب سرت ...

💔😔😭💔

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطور گاهی ترس میاد سراغم با خودم میگم اگه قرار باشه ۶۰ ۷۰ سال عمر کنم چطور با این درد کنار ب ...

پس تنهانیستم..

من افکارم همیناس‌..

۱۶سالم بود زنش شدم

۳۰سالمه الان

نیمی ازعمرمو کنارش گذروندم

چقدرعمرمیکنم؟ شاید۶۰

ینی ۳۰سال باید بکشمو بکشم....؟؟؟؟؟؟

نه غیرممکنه

معجزه خدا اتفاق بیفته شاید..

راه نجاتم حتی مرگم نیس.روحم چی پس

تنم ازادمیشه

روحم چی..چجوری روحم و‌روانمو درمون کنم

وای که چقدر اینده واسه امثال منوشما ترسناکه

پس تنهانیستم..من افکارم همیناس‌..۱۶سالم بود زنش شدم۳۰سالمه الاننیمی ازعمرمو کنارش گذروندمچقدرعمرمیکن ...

منم ۳۰ سالمِ

منم ۱۶ سالم بود زنش شدم یادش بخیر همه خیابونای شهرو پیاده میگشیم و میخندیدیم و دنبال هم میکردیم 

روزای خوب کم نداشتم....اما همش سوخت‌.‌..

منتظرم فقط تموم شه....

اگه تا اَبَد دلتنگت بمونم چی...؟🥀                                               من و این حاااال خراااابم ، تو و این خنده ی بی خود🦋یکی عاشق یکی مغرور قِصه از غُصه شروع شد 🦋میرم از هر جا که باشی از تمام این هوالی 🦋بعد این تو قاب قصه جای من پیش تو خالی❤️‍🩹🔐
جواب تلفن منو نمیدادولی واسه اون صدبارزنگ میزدپیام میدادم نخونده پاک میکردمیگفت من حوصله پیام ندارم ...

وای وای دقیقا با من دعوا میکرد الکییی سر هیچ و پوچ منو میزد موهامو میکشید سرمو میزد ب دیوار ولی خانم گفته بود بیا دنبالم نتونسته بود باهاش قهر کرده بود نمیدونی چقدر عذرخواهی و از دلش دراورده بود

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

خدانگذره ازشون

قسم خوردم که اگه خدا بگذره ازشون کافرمیشم و اسمشم نمیارم رو زبونم

ظلمی که به ماها شده نباید بی جواب بمونه

من سپردم ب خدا

صبرم میکنم

بخواد بگذره

منم ازش میگذرم از پیغمبرش از حضرتش از امامش از کتابش

منم ۳۰ سالمِمنم ۱۶ سالم بود زنش شدم یادش بخیر همه خیابونای شهرو پیاده میگشیم و میخندیدیم و دنبال هم ...

اوایل بارداریم  بود دیدم با همکارش داره ۰ت میکنه ک ۰را نخوابیدی شوهرت کجاست و اینا اولین بار بود یهو رفتم بالاسرش گوشیو گرفتم خوندم خون ریزی کردم بچم داشت سقط میشد ب خاطر فشار روحی روانی بعد چند ماه بعد تو همون دوران بارداری رفت با یکی دیگه و روابط بیشتر چرا نگفت یوقت بچم تو شکمش میمیره!!!! 

اوایل بارداریم بود دیدم با همکارش داره ۰ت میکنه ک ۰را نخوابیدی شوهرت کجاست و اینا اولین بار بود یهو ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دورت بگردم

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اگه تا اَبَد دلتنگت بمونم چی...؟🥀                                               من و این حاااال خراااابم ، تو و این خنده ی بی خود🦋یکی عاشق یکی مغرور قِصه از غُصه شروع شد 🦋میرم از هر جا که باشی از تمام این هوالی 🦋بعد این تو قاب قصه جای من پیش تو خالی❤️‍🩹🔐
خدانگذره ازشونقسم خوردم که اگه خدا بگذره ازشون کافرمیشم و اسمشم نمیارم رو زبونمظلمی که به ماها شده ن ...

منم نمیگذرم از هیچ کدوم.جواب بی محلیایی ک به خاطر دلبری هاشون ب من میکردو باید بدن جواب وقت گذرونی هاشون ک باید با من میگذشت.جواب تلفنی حرف زدناشون 

تا همین ۹ ماه ک هرروزم شده غصه و گریه و دل مرده شدم 

حالا اگه این ماجرا برعکس بود هعی...

نمیدونم عزیزم بیین حال خودت و بچه هات با رفتن بهتره یا موندن همون کار و بکن تحمل نکن چیزیو چون فقط یه بار قراره زندگی کنیم

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
وای وای دقیقا با من دعوا میکرد الکییی سر هیچ و پوچ منو میزد موهامو میکشید سرمو میزد ب دیوار ولی خانم ...

الهی بشکنه دستش 

مال من گوه میخورد دست روم کنه

ولی فقط یکبار لباسموگرفت منو برد دم در گفت برو از خونم بیرون

گفتم میرم نه الان

وقتیم رفتم هم خودش هم کل خونپادش پشت سرم گریه میکردن

پدرشوهرم و خواهرشوهرم نمیذاشتن دم ماشینو ببندم 

کاش توخونه زندگی خودمون انقدر غریب و غریبه نبودیم

بهم میگفت ندارم ندارم ندارم نمیشه نمیشه نمیشه نمیام نمیام نمیام نمیتونم نمیتونم نمیتونم

همش نه نه نه نه نه نه نه...

هزاران بار رفتیم بیرون یهووسط راه دورزد منوپیاده کرد

چرا؟چون ج..دلش خواسته ک بده اینم سگ قلاده ب گردنش..

حالاچی..

انقدردنبالم واق واق کنه تا پدرش دربیاد

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دورت بگردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدانکنه عزیزدلم. مادرشدن خیلی منو قوی کرده ها فکرشو نمیکردم یه روز اینجوری صبوری کنم 

اوایل بارداریم بود دیدم با همکارش داره ۰ت میکنه ک ۰را نخوابیدی شوهرت کجاست و اینا اولین بار بود یهو ...

چون افسارش دستش نبود 

بسته بود ب پایین تنش

خاک توسرش کنن

گناه همون بچه طفل معصوم بسشه

اشغالن همشون کثافتا

2801