2777
2789
عنوان

غذا واسه پاگشای جاریم چی بپذم

| مشاهده متن کامل بحث + 25795 بازدید | 382 پست
خب آش رو حذف کنه به جای قیمه هم زرشک پلو با مرغ بده .ولی من اگه جاریش باشم فقط دلمه رو میخورم😁

من بهش گفتم فسنجون و لوبیا پلو درست کنه گفت برادر شوهرم عاشق دلمه هستش حتما باید درست کنم منم گفتم چه بهتر درست کن

من برای پاگشای برادرم وخانوادش پدر زنش که تقریبا بیست نفر می‌شدیم ، برای نوشیدنی آب هویج بستنی که خودم هویج گرفتم وابش رو گرفتم دادم ،البته تابستون بود،بعد میوه واجیل وشیرینی برای شام هم قورمه سبزی ،لای پلوی گوشت،مرغ شکم پر ،سالاد ونوشابه وترشی وزیتون ،ژله هم رولی درست کردم ،حلوا زعفرانی هم آماده گرفتم گذاشتم سر سفره ،همه چی عالی بود،مادر زن داداشم همیشه تعریف میکنه

زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت....🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم اگه وضع مالیت خوبه اینا آخه فقط یبارم اینطور ریخت و پاش میکنی چون پاگشا دفع های بدی کمتر

کباب کوبیده و جوجه

ماهیچه با باقالی پلو

مرغ شکم پر

دلمه،سوپ شیر،سالاد ماکارانی و ژله و سالاد و ترشی و سبزی و ماست گوجه کبابی و فلفل کبابی و لیمو واسه پرشدن سفره ماست کنارم عالیه واسه دسر ولی خب الا فصل کنگر نیست

بنظرم اگه وضع مالیت خوبه اینا آخه فقط یبارم اینطور ریخت و پاش میکنی چون پاگشا دفع های بدی کمتر

کباب کوبیده و جوجه چنجه

ماهیچه با باقالی پلو

مرغ شکم پر

دلمه،سوپ شیر،سالاد ماکارانی و ژله و سالاد و ترشی و سبزی و ماست گوجه کبابی و فلفل کبابی و لیمو واسه پرشدن سفره ماست کنگرم عالیه واسه دسر ولی خب الا فصل کنگر نیست

روی استکان چای ها غنچه گل محمدی بنداز

شیرینی یا چیز کیک و آجیل چهار مغز و شکلات مارک 

اینا

استارتر ترک هستی؟ اگه اره دلمه و آش دوغ خوبه آش دوغ رو با سوپ جو زعفرونی هم میتونی عوض کنی ، فقط به جای قیمه خورشت هویج مجلسی رو بذار ، کوکوی لوبیا سبز مخصوص هم میتونی درست کنی

باید به فرهنگ و عادات غذایی خودتون نگاه کنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

هرچی ی سبک پذیرایی داره 

طرفای ما دلمه و آش دوغ پای ثابت مهمونیاست

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببخشید منوت اصلا جالب نیس، چون آش دوغ و قیمه همه پسند نیس، حالا دلمه ب عنوان پیش غذا بد نیس، من خودم عاشق آش دوغ هستم اما در مهمونی هام اصلا درست نمیکنم چون خیلیا دوس ندارن مخصوصا مردها، قیمه اصلا دوس ندارم، ببین به جای آش دوغ، سوپ گشنیز درست کن مجلسی و عالی و خوشمزه و همه پسند، به جای قیمه، کوبیده مرغ درست کن اونم مجلسی و همه پسند و خوشمزه هس، خورشت دوم هم درست کن حالا یا قرمه سبزی، یا ماهی، سالاد فصل حتما داشته باش، دوغ، نوشابه، سبزی خوردن، زیتون هم سر سفرت باشه، خب پاگشا کمی بایدمفصل باشه

ببخشین مگه دورهمی زنونه اس آخه دلمه و آش دوغ!بنظرم بجا قیمه و این غذاها شویدباقالی با ماهیچه یا مرغ بذار و سالاد ماکارونی و یه ژله ام بذار کنارش خیلی نمبخاد تجملاتیش کنی باور کن اگه من بودم قرمه سبزی میپختم با سالاد شیرازی

2801