2777
2789

یکی هم قبلا‌ها گفته بود انگار چت مولانا با رلش رو دارم می‌خونم.😀😁

بهم بگین چی بپوشم و چی کار کنم و نکنم موقع تماشای تئاتر و بعدش؟

بچه‌ها تو اوایل جوونی و نوجوانی خیلی پیشنهاد ازدواج داشتم ولی واقعا آماده ازدواج نبودم الان ولی این آقا رو خیلی دوست دارم. هنوز رابطه آشنایی رسمی‌مون شروع نشده و تا پیش از این فقط استاد و شاگرد بودیم. خیلی برامون دعا کنین.

منم دعاتون می‌کنم.

به سوالاتم لطفا جواب بدین.🌹🌿❤️

پیام‌های طوسی‌رنگ برای ایشونه.

ضمنا با مشورت با شما نی‌نی‌سایتی‌ها من پیش‌دستی مردم بلیت خریدم. چون واقعا نمایشش زود پر می‌رسه صندلی‌ها.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیارتتون میکنم مگ ضریح امام رضاس لنتی😂😂😂

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

حداقل ۴ تا لباس بذار بگیم چی بپوشی اینطوری کلی ک نمیشه نظر داد

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ممنونم عزیزم.به نظرتون چه رفتارهایی داشته باشم جلسه اول و چی بپوشم.این پرسش ها رو به خاطر ذوق زیاد م ...

به نظرم دخترونه و شیک برید ...ملایم آرایش کنین ...یه لاک ملایم بزنین.اکسسوری استفاده کنین ...

کت و شلوارای خوشکلی تو بازار هستند خیلی شیک هست برای این دیت ها ...

مهشید هستم...در  dgbaha.com میزبان شما هستم😍    
حداقل ۴ تا لباس بذار بگیم چی بپوشی اینطوری کلی ک نمیشه نظر داد

فعلا مهمون دارم 

یه مانتوی بلند سبز بته‌جقه‌ای

چهار تا مانتو جلوبسته سنتی که همه‌اش رو تو اینستا دیده با رنگ‌های مختلف

و گزینه چهار مانتو بخرم

بقیه مانتوهام به دلم نیست خیلی 

یک مانتوی زرشکی گله‌گشاد هم دارم که خوراک اینه زیرش دامن بپوشم یک بار یا دوبار پوشیدنش فقط ولی یه دوره عکس پروفایلم بود

2801