2777
2789
عنوان

خرید از اکالا پولم خوردن

226 بازدید | 19 پست

سلام دوستان .من دیروز برای یه موسسه خیریه از طریق از کالا کلی جنس خریدم. از شانس موقع تحویل طرف نبوده تحویل بگیره. پیکم با حالت  عصبی و توهین امیز بهم زنگ زد من گفتم اونجا نیستم ک بیام تحویل بگیرم. بعد

پیک م الکی زده تحویل داده شد!!

وقتی از مسئول موسسه پرسیدم گفت چیزی نیومده.

خیلی اعصابم خورده الانم رفتم نظرات اکالا خوندم دیدم پول خیلی ها رو خورده و پشیتیبانی پیگیری نمیکنه....

امروزم زنگ زدم پشیتیبانی گفت پیگیری میکنیم

ولی طرف خیلی راحت میتونه الکی بگه تحویل دادم.پشت ش گرم بوده ک از اول دروغ گفته

تا حالا کسی به همچین مشکلی برخورده؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه شما کد تحویل رو دادی به پیک؟ 

پیک اگه کد تحویل رو نده به فروشگاه اصلا خودش توبیخ میشه 

من دو سه ساله از اکالا خرید میکنم، راضی ام کاملا ازشون 

یبارم دقیقا همین اتفاق برام افتاد، پیک اصلا بهم زنگ نزده بود اومده بود و دیده بود نیستیم لغو زده بود و هزینه ی سفارشم خودش برگشت به کیف پول اکالا بدون اینکه کاری انجام بدم

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

امکان نداره ،تماس بگیرین با پشتیبانی صحبت کنین پولو برمیگردونن .

من همیشه خرید میکنم تا حالا پولمو نخوردن .

هربار هر مشکلی پیش اومد زنگ زدم پیگیری کردن بعد ۱ تا ۲ روز پولو برگردوندن

زنگ بزن پشتیبانی شون، اتفاقا خیلی خوب پیگیری میکنن 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
مگه شما کد تحویل رو دادی به پیک؟ پیک اگه کد تحویل رو نده به فروشگاه اصلا خودش توبیخ میشه من دو سه سا ...

دقیقا.منم ۵ الی ۶ سال که خرید میکنم ازشون.

پشتیبانی تهرانم سریع واکنش نشون میدم حتی شب ها

نه همیشه به موقع به دستم رسیده و اگه مشکلی بوده پیگیری کردن ، بعدشم یک کد تحویل داره که باید به کسی که سفارش رو اورده بگی تا ثبت کنه که یعنی تحویلش گرفتی. شما کد رو گفتی؟؟؟

دقیقا.منم ۵ الی ۶ سال که خرید میکنم ازشون.پشتیبانی تهرانم سریع واکنش نشون میدم حتی شب ها

نشون میدن.

یه سری پیک گفت کد تحویل بده من ندادم طرف بد حرف زد زنگ زدم تهران پیک با غلط کردم آورد دم خونه 

دقیقا.منم ۵ الی ۶ سال که خرید میکنم ازشون.پشتیبانی تهرانم سریع واکنش نشون میدم حتی شب ها

بله من خیلی ازشون راضی ام واقعا 

عصای دستمه اکالا 😅

امکان نداره ،تماس بگیرین با پشتیبانی صحبت کنین پولو برمیگردونن .من همیشه خرید میکنم تا حالا پولمو نخ ...

منم تعجب کردم اخه من چند ساله دارم خرید میکنم نشده مشکل پیش بیاد و پیگیری نکنن🤔

2801