2777
2789

خانوما آیا حاملگی پسر هم تهوع داره؟من شنیدم و تجربه کروم که سر دختر حالت تهوع زیاد هست،حالا اونایی که پسر دارین میشه از ویارتون بگین لواشک میخوردین یا مثلا عاشق شیرینی بودین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای هر کسی فرق داره

برای من و خواهرام تهوع نداشتیم 

ولی دختر خالم و زن داداشم داشتن اونم شدید

بیشتر سمت شوریه تا ترشی و شیرینی

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان

من سر پسر اولم اصلا تهوع نداشتم سر دومی جونم بالا اومد از تهوع

سر هردو ب شیرینی جات خیییلی علاقه مند شدم درصورتی ک قبل بارداریام اصلا شیرینی لب نمیزدم فقط شوری ترشی

بحث با الاغ ممنوع⛔️😃مامان پـــســــرام🩵💙

من سر دخترم از شدت تهوع و استفراغ دم در حموم بودم اصن

حتي توي اتاق عملم قبل از سزارين تهوع داشتم

الان پسر باردارم

فقط اون اوايل خيلي كم تهوع داشتم و به سرعت رفع شد

سر دخترم انقدر شيريني خوردم كه ديابت بارداري گرفتم

سر پسرم فقط و فقط شوري و ترشي

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مليكا هستم🥰

من اوایلش که اصلا نمیدونستم باردارم بشدت دلم لواشک میخواست که خب طبیعی بود چون من کلا ترشی دوستدارم.حالت تهوعم نداشتم تا هفته ۱۴ اما از وقتی فهمیدم باردارم صبحا تهوع داشتم و تا ته معدم بالا نمیومد ول نمیکرد

بهت فکر میکنم هرروز،ازت دل میکنم هربار،ولی چشمات تو عکسا نمیزارن برم انگار.🖤فقط کارم شده گریه،همش دلتنگ و افسردم، یجوری تو خودم میرم خودم فکر میکنم مردم.یه گوشه بی تو میشینم، یه گوشه ماتو مبهوتم،یه روزی زیرو میشم یه بمب از جنس باروتم.
من سر دخترم از شدت تهوع و استفراغ دم در حموم بودم اصنحتي توي اتاق عملم قبل از سزارين تهوع داشتمالان ...

درسته منم سر دخترم خیلی تهوع داشتم تا ۴ماهگی همش بالا می آوردم عاشق گوجه و نمک و آش و سوپ بودم

من سر هردو تهوع داشتم وحشتناک 

هم دخترم هم پسرم 

سر پسرم شور دوست داشتم 

دخترم شیرینی 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
2801