2777
2789
عنوان

چهرم رو مخمه و هیچ جذابیتی نداره

329 بازدید | 16 پست

نگید عکس بزار  دلم گرفته از اینهمه زشتی چرا من اینقد بدبختم 😭

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال بابا چه کنیم؟؟؟؟قیافمون همینه دیگه

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  

معیارهای زیبایی الانو در نظر نگیر، چهره طبیعی بی نقص و صاف و صوف نیست. من اصلا نمیخوام شعار بدم ولی واقعا همه آدما خوشگلن، فقط کافیه به مو، پوست، ناخن، اندام، دندان و تیپشون برسن. حتی آرایش و جراحی نیاز نیست مگر در موارد خاص

دختران شاد، زیباترین دختران هستند :)

الان انقددددد عملای مختلف اومده ک با داشتن پول میشه حلش کرد.

پس زشتی وجود نداره

این درو دافای عملی ام ک میبینی از اول این شکلی نبودن

با کلییییییییی عملو میکاپ این شدن

پس خودتو باااهاشون مقایسه نکن

میگن کویر یه جنگل بود که به بارون گفت دوستت دارم...

عزیزم لطفا عکس بده

یکم باهامون دردودل کن

من نی نی سایت زیاد دیدم میگن چرا انقد زشتم و فلان هیچوقتم به این عکسا نرسیدم واقعا نمیدونم دلیل این احساس زشتی از طرف حس خود طرفه یا یکی بهش گفته یا نه یه عده زیاد 

که هر کدوم فرق میکنه بخاطر همین عکستو بده عزیزم لطفا

من یه دماغ خیلی بزرگ با یه دهن خیلی کوچیک دارم😂💔

آیا از این بدترم داریم؟

تازه دماغم روز به روز داره بزرگتر میشه دهنمم کجه :/

اینو من نمیگم همه میگن

همین دیگه، تا خبرهای دیگر به درود🫡😂

در من خون‌آشامی شرور نهفته است...!  کسی چی میدونه شاید دیمن سالواتور باشه😜🧛😈      دختری از دیار نی نی سایت سیتی! بله، نی نی سایت.. شهری که هرگز نمیخوابد😎
2801