2777
2789
عنوان

بابا من روم نمیشه خودتون مراعات کنیننننننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 2859 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنیدی میگن محبت که ازحد بگذرد نادان خیال بد کند حالا شده حکایت تو

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 

این دوست نیست عزیزم .این یه حقه باز سو استفاده گره که تو رو خوب شناخته !!!! فهمیده مهر طلبی و اهل باج دادن . خیلی راحت رک و مودبانه بگو عزیزم من دیگه نمیتونم برسونمت خونتون .می‌تونی بهانه بیاری که گردنم درد گرفته نباید زیاد بشینم پشت فرمون .من بودم که رک میگفتم نمیتونم .موقع پول هم چند بار تو بگو ندارم تو بده .و دیگه باهاش حساب نکن باشه جا اونایی که ازت خورده

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
این دوست نیست عزیزم .این یه حقه باز سو استفاده گره که تو رو خوب شناخته !!!! فهمیده مهر طلبی و اهل با ...

اخه من کمرمم مشکل داره ومیدونه نبایدم زیاد رانندگی کنم ولی اصلااااا به روی خودش نمیاره اصلااا

حتی میریم بوفه کارت منو میگیره بخاطر همینکه من باید خساب کنم باهاش بیرون از دانشگاه بیرون نمیرم..

خب نده .مگه مجبوری ؟؟نه فقط این ادم .تو دنیای امروز آدمای زیادی هستن که اهل سو استفاده هستن .بخوای این اخلاق و پیش بگیری هر کی از راه برسه تیغت می‌زنه .ته دلشم میگه چه خریه و به ریشت می‌خنده .

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
وای خوبه که میفهمی چی میگم مرسی قشنگم که درکم میکنی خیلی ممنووون که کمکم میکنی🥲

قربونت برم. این روزها میگذره ولی کم کم درشو بزار چون واقعا این آدم ها خیلی بی لیاقتن. اگه تونستی کم کم با بقیه ارتباط بگیر تا بتونی ازش فاصله بگیری

و خدایی که در این نزدیکیست 
اخه من کمرمم مشکل داره ومیدونه نبایدم زیاد رانندگی کنم ولی اصلااااا به روی خودش نمیاره اصلااا

چرا فکر می‌کنی باید به رو خودش بیاره .آقا اون شخصیتش اینجوریه .اهل سو استفاده هست .مقصر اصلی خود تو هستی که اجازه دادی ازت سو استفاده بشه .مثلا قهر کنه چی میشه ؟نونت قطع میشه ؟تنها میمونی ؟؟تنها موندن بهتر از همچین دوستیه 

خیلی به نظر خودشم صمیمی هستیم درصورتیکه فقط مغزمو پرمیکنن ازحرفای بی سروتهش هیچ سودی برام نداره غیرا ...

خوبه خودت میدونی هیچ سودی نداره دوستیش باز دو دستی چسبیدیش واسه ش خرج میکنی

حالا مثلاً تو دانشگاه تنها باشی لولوخرخره داره که خودتو اجبار کردی با این عنتر بگردی؟

اصلاً چرا با این دوست شدی آدم قحطی بود؟؟؟😂

ببخش رک میگم معلومه علاوه براینکه قدرت نه گفتن نداری روابط اجتماعیتم ضعیفه که باهمچین آدمی دوست شدی اعتماد به نفسم نداری از تنهایی میترسی دانشگاه ها معمولاً مشاوره رایگان دارن سعی کن مراجعه کنی راهکار بهت میده

یکی از مضرترین تمایلاتی که من درطبیعت بشر دیده ام ،ناراضی بودن از حال و چشم داشت به آیندهٔ مجهول است؛به جای اینکه از تماشای گل های زیبایی که درکنار پنجره اتاقمان روییده است لذت ببریم در عالم رویا به گلستان سحرآمیزی که در کرانهٔ افق است چشم دوخته ایم!بعضی چیزها درجهان خیلی مهمتر از دارایی است…یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است؛
2801