2777
2789
عنوان

بابا من روم نمیشه خودتون مراعات کنیننننننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 3082 بازدید | 132 پست
چرا فکر می‌کنی باید به رو خودش بیاره .آقا اون شخصیتش اینجوریه .اهل سو استفاده هست .مقصر اصلی خود تو ...

اره میدونم ولی سرکوفت مامانم شروع میشه که تواخلاقت اگه خوب بود یکیو نگه میداشتی برای خودت 

چرا باکسی ذوست نیستی و..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نده .مگه مجبوری ؟؟نه فقط این ادم .تو دنیای امروز آدمای زیادی هستن که اهل سو استفاده هستن .بخوای ا ...

خدا بهش رحم کرده طرف دختره همجنسشه استارتر با پسرا دوست شه با این کمرویی و عدم اعتماد به نفس که داره علاوه بر اینکه از لحاظ مادی تیغش میزنن بلاهای دیگه هم ممکنه سرش بیارن🤦‍♀️🤦‍♀️

یکی از مضرترین تمایلاتی که من درطبیعت بشر دیده ام ،ناراضی بودن از حال و چشم داشت به آیندهٔ مجهول است؛به جای اینکه از تماشای گل های زیبایی که درکنار پنجره اتاقمان روییده است لذت ببریم در عالم رویا به گلستان سحرآمیزی که در کرانهٔ افق است چشم دوخته ایم!بعضی چیزها درجهان خیلی مهمتر از دارایی است…یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است؛
وای باورکنین سخته آخه یهو بخوام اینو بگم ولی سعی میکنم

عزیزم منم گیر این ادما افتادم و فهمیدم در درجه ی اول خودم اشتباه کردم. 

موضوع اینه که شما اگه همون اول جلوی ایشون رو میگرفتید و کوتاه نمیومدید ایشون در این حد از شما سو استفاده نمیکردند. 

الان هم شما هنوز جوونی و اول راهی این براتون تجربه ی خوبی میشه. 

به نظرم همونطور که اون پر روهه شما هم مثل خودش باش. چند بار که نه بیارین کار تمومه. 

مثل اینکه بدتم نمیاد از ت بتیغه

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️
اره میدونم ولی سرکوفت مامانم شروع میشه که تواخلاقت اگه خوب بود یکیو نگه میداشتی برای خودت چرا باکسی ...

ببین همه چیز از همین مامانت شروع شده .تو خونه آنقدر تحقیرت کرده که ذاتن عزت نفست پایینه. ولی یه سوال چرا باید مادرت بفهمه رابطتو با این عنتر قطع کردی ؟؟چند سالته ؟؟بذار بهت بگم اگه الان رو خودت کار نکنی آینده قطعا حالت از خودت به هم میخوره .من خودم یه زمانی گذاشتم کسی ازم سواستفاده کنه  و تازه در حد تو هم نبود خیلی کمتر بود و بعد کلی بابتش سوختم و برای این کارمم اون زمان هزار بهانه میاوردم . و بهت بگم اگه الان جلو خودتو نگیری این میشه روند شخصیتت.تو یه شخصیت مستقلی ،مستقل از مادرت، دوستت و هر کس دیگه ای ‌.هیچ کس حق نداره تو رو وادار به کاری کنه که خوشت نمیاد‌. از همین لحظه شروع کن پادکست ای عزت نفس گوش بده کم کم خودت میفهمی کجای کارت ایراد داره 

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
اره متاسفانه من اعتماد به نفسم خیلی کمه ...

برو مشاوره دانشگاه رایگان هستن حتماً مشاوره بگیر راهکار بهت میدن، اینجا فقط با تاپیکت هم رو مخ ما رفتی و عصبانی شدیم از دستت😂 هم خودت با این حجم سرزنش تحقیر میشی در کل چیزی دستگیرت نمیشه اینجا 

یکی از مضرترین تمایلاتی که من درطبیعت بشر دیده ام ،ناراضی بودن از حال و چشم داشت به آیندهٔ مجهول است؛به جای اینکه از تماشای گل های زیبایی که درکنار پنجره اتاقمان روییده است لذت ببریم در عالم رویا به گلستان سحرآمیزی که در کرانهٔ افق است چشم دوخته ایم!بعضی چیزها درجهان خیلی مهمتر از دارایی است…یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است؛
خدا بهش رحم کرده طرف دختره همجنسشه استارتر با پسرا دوست شه با این کمرویی و عدم اعتماد به نفس که داره ...

دقیقا.من وقتی رفتم خوابگاه دیدم همکلاسیم ازم سو استفاده می‌کنه .تو اتاق هم اتاقیم ازم سو استفاده میکرد وقتی تعداد اینا بالا رفت دیگه قبول کردم اونا مقصر نیستن .من مقصرم که اجازه میدم و واقعا اخلاقمو عوض کردم .ترمای بعد هم دوستای بهتری پیدا کردم هم هم اتاقیای بهتری . اینجور دوستا حکم زباله دارن که ما اتاقمونو با این زباله ها اشغال میکنیم .در حالی که اگه دل بکنیم و این زباله ها رو دور بریزیم جا باز میشه برای ادمای قشنگ تر 

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
برو مشاوره دانشگاه رایگان هستن حتماً مشاوره بگیر راهکار بهت میدن، اینجا فقط با تاپیکت هم رو مخ ما رف ...

بره مشاور هم همینا رو بهش میگه که ما گفتیم .چون خیلی بهانه میاره .

دقیقا.من وقتی رفتم خوابگاه دیدم همکلاسیم ازم سو استفاده می‌کنه .تو اتاق هم اتاقیم ازم سو استفاده میک ...

آفرین👏👏👏👏👏

2801