2777
2789
عنوان

کیا رو حس شیشمون مطمئنن بیاین امتحانش کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 178 پست
هنوز رل نزدیم که فقط ابراز علاقه کرده من قبول نکردم هنوز

این حس ششم نمیدونم کی باب کرده باور نکن منم هی گفتن تو عمل انجام شده قرار گرفتم سوالی نمیتونم بی جواب بزارم 😂حلال کن💖🥲

دختری در من ساز امیدواری می‌نوازد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه رفتارش شبیه دوست معمولی نیست و این فرد دور از من زندگی می کنه و آشنا شدنمون هم اتفاقی بوده،یعنی ...

چیزی به ذهنم نرسید ولی خودت زیاد مشتاق نشون نده خوشش بیاد خودش اقدامی میکنه

رفیق من سنگ صبور غم هاست
😐یعنی مارو سرکار گذاشتین

این حس ششم نمیدونم کی باب کرده باور نکن منم هی گفتن تو عمل انجام شده قرار گرفتم سوالی نمیتونم بی جواب بزارم 😂حلال کن💖🥲

احساس میکنم ازت خوشش میاد ولی خودت خیلی بیشتر مشتاقی رابطه جدی گرفتی

@drsansa   آخه رفتارش شبیه دوست معمولی نیست و این فرد دور از من زندگی می کنه و آشنا شدنمون هم اتفاقی بوده،یعنی حس دوست معمولی داره؟آیا در آینده قصدش جدی میشه؟من چه زمانی با چه کسی ازدواج دارم؟مرسی عزیزم

گلم حس محمدعلی بهم میگی؟ بینمون چی میشه؟ازم دلخوره؟

میشه منم بگیدمن به یه اقایی علاقه مند شدم ارتباطمون کاریه باهمچند وقت پیش برای اولین بار یذره ازم تع ...

چیزی به ذهنم نرسید ولی خودت زیاد مشتاق نشون نده خوشش بیاد خودش اقدامی میکنه

@drsansa   آخه چند ماه باهاش ارتباط نداشتم و خودم باهاش کات کردم ،خودش بعد از چند ماه پیام داد و شروع به صحبت کرد،من چه زمانی با چه کسی ازدواج می کنم؟مرسی گلم 

چند سالگی ازدواج میکنم و شغلش چیه و چطور آدمیه