2777
2789
عنوان

سوال زنونه دارم توروخدا بیاین

134 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها .اول از همه توروخدا گزارش نزنین بزارین بفهمم چ مرگمه.. گلاب به روتون حالتون بد نشه ببخشید..  من اول مرداد پریود شدم مث ماه های قبل همون ۴ روز بعدش من هز ۳۰ روز پری میشم دیدم بعد ۱۰ روز ازم ترشح سیاه قهوه ای خونی طور میاد فکر کردم لکه بینیه دیدم دو روز شد سه روز شد ۴ روز شد ادامه پیدا کرد تقریبا ب اندازه تایم پریودی قطع شد ..(فقط زمانی که ازم ترشح خارج میشد حس سوزش داشتم در غیر این صورت هیج علائمی از عفونت ندارم) گذشت دوباره ۱۵ .۱۶ روز بعد همینجور شد خون ازم نمیاد ترشح خونی یا قهوه ای سیاه میاد روز اول کمه بعدش خیلی شدید میشه باز کم میشه عین پریودی .. الان باز بعد ۲۰ روز اینا از دیروز اینجور شدم ۱۸ سالمه هرچی ب مامانم میگم بریم دکتر هیچی نمیگه یا میگ عادیه ... میگم بریم دکتر میگ ب خودت شک داری؟ اصلا حرفاش  خیلی تیزه دلخراش در صورتیکه اصلا من تابحال با ی پسر سرقرار هم نرفتم درکل باهاش راحت نیستن... توروخدا کسی سر درمیاره؟ کمک کنید خواهش میکنم ..توی دلم آشوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگران نباش ،هورمونات به هم ریخته ،یه دکتر زنان برو ،بدون معاینه دارو میده خوب میشی

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
یعنی چی خب بچتو ببر دکتر ببین مشکلش چیه😐ببین دختر چاره ای نداری حتی شده خودتم تنها باید بری

اصلا باهاش توی. این موضوعات راحت نیستم ی بار با خواستگارم رفتم برای آشنایی رفتیم ی رستورانی بعد اون ماه پریودیم یکم نرمال نبود بهش گفتم گفت نکنه فلانی کاری باهات کرده شک داری میترسی😐

ببخشید ولی معاینه میکنه؟

شما دختری فکر نمیکنم براتون ازمایش عفونت ادراری مینویسه یا از علامت هات برات دارو بده

بعد 3 بار تعلیقی امدم.. نی نی یار عزیز جان مادرت با شماره شوهرم امدم 🥲🥲🥲🥲
بعد من ک ن خارش ن تورم قرمزی ن سوزش دارم میشه عفونت باشه؟

عفونت لگنی این علامت ها نداره فقط با معاینه دکتر میفهمه. گاهی لکه بینی وسط سیکل هم ممکن عوارض ش باشع

بعد 3 بار تعلیقی امدم.. نی نی یار عزیز جان مادرت با شماره شوهرم امدم 🥲🥲🥲🥲

ولی یه چیزی ،من یه مدت بی دلیل لکه بینی داشتم ،دلیلش را نمیدونستم ،حتی خانم دکتر هم معاینه کرد ،پاپ اسمیر رفتم البته من متاهل هستم  بعد چند وقت خودم کشف کردم که به بعضی داروها حساسیت دارم ، باعث لکه بینی میشه مثل داروی سرماخوردگی یا قرص مکمل روی ،هر وقت میخوردم لکه بینی میشدم وقتی نخوردم خوب شدم 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
2801