2777
2789
عنوان

کست باکس چرا کار نمیکنه❓

105 بازدید | 11 پست

تا بهمن سال قبل ک داشتم کار میکرد الان اومدم هیچی بالا نمیاره برای چی؟

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤قبول نشدم و غمگین ترینم🙂💔
وی>>> پی// ان زدی؟

آره روشن بود. کار نمیکرد. خاموشم ک کردم فرقی نمیکمه

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤قبول نشدم و غمگین ترینم🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک ماهه حذف کردمش.کانال تلگرام پادکست هایی که گوش میکردم رو تو تلگرام پیدا کردم و همینجا دارمشون

کاناله معرفی هم میکنه؟

من سه چهار تا رو هنوز یادمه فقط

فعالیت تبلیغاتی ندارنفقط چیزایی که تو کست باکس میزارن رو اینجا هم میزارن.من جافکری رو گوش میکنم و پا ...

عه منم جافکریو گوش میکردم😍الان اومدم ب عشق چیز کست دانلودش کنم تاریخچه چیزای خوراکی و اینجور چیراست خوشم میاد

عنوان ادم رو منحرف میکنه😂🫱🏽‍🫲🏻

مهم نیست حرفت  ، مهم نیست نظرت مهم نیست بودنت مهم نیست رفتنت مهم نیست سرد بودنت مهم نیست ازم متنفر بودنت مهم نیست زندگی  . رفتی اومدی موندی میخوای بیای؟ ب درک  . #منت‌هیچ‌احدوناسیونکشیم  . خودت مرد خودت باش! 
عه منم جافکریو گوش میکردم😍الان اومدم ب عشق چیز کست دانلودش کنم تاریخچه چیزای خوراکی و اینجور چیراست ...

چیز کست عالیه

رادیو راهم گوش کن

رواق

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
یه چند تا پادکست خوب بهم معرفی میکنید ؟

جافکری خوبه. من مامانم عاشق رواقه اما من خیلی خوشم نمیاد. چیز کست ام خوبه اگر میخوای اطلاعات عمومیت زیاد بشه. من خیلی وقته گوش ندادم از قبلا یادمه

چیز کست عالیهرادیو راهم گوش کنرواق

♥♥