2777
2789

حتی به ماهی ۲ ۳ تومن هم‌راضیم 

نکه خدایی نکرده  محتاح ۲ ۳ تومن باشما ولی‌کل وقتم در روز خالیه ۱ ساعت کار خونه میکشه 

بقیش تا شب ک بخوابم خالیه بیکاری خیلی اذیتم میکنه 

از اینورم شهرمون ی مدلیه ک‌ کار درمنزل نیست و اگرم باشه بزای مثال واسه درست کردن ۱۰۰۰ تا پاکت از ایناک عکس و رادیولوژیو میذارن داخلش ۱۰۰ تومن میدن

میخوام  ی کاری کنم ولی هرچی فکر میکنم  ب بن بست میرسم

از طرفی تو سایت انار واسه همکاری درفروش هم عضو شدم ولی نمیدونم چرا قبول نشدم

زمستون تو خونه لباس اوردم بفروشم ک همه قسطی بردن و خودم برای اوردن دوباره جتس ب مشکل خوردم

راهی ندارید جلوی پام  بذارید؟

👩♥️👨🏻سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار

سایت الوزو و فلوکس کارت هستن ی سرمایه اولیه درحد ۶ میلیون میخوابونی و بعدش روزانه سود دلاری میگیری

خواستی راجبشون تو یوتیوب تحقیق کن من خودم درامدم از اینجاست

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترشی شور میتونی درست کنی بفروشی حالا مواد درجه یک نگیر چون نمیصرفه اینایی که ما از سوپرمارکت و مغاز ها میخریم باهمین پلاسیده ها درست میکنن میخوریم کیفم میکنیم بگو شوهرت از میدان ارزان بره بخره بشین درست کن بفروش باور کن درآمدش خوبه اگه مشتری داشته باشی 

سایت الوزو و فلوکس کارت هستن ی سرمایه اولیه درحد ۶ میلیون میخوابونی و بعدش روزانه سود دلاری میگیریخو ...

مث بورسه ک ممکنه پولت به فناهم بره؟

درآمد شما حدودا چقدره از این‌طریق

من میتونم کمکتون کنم.
آنلاین کار کنین.
مثلا هر مهارتی بلدین براش ایتا کانال بزنین ارائش بدین یا آموزش بدین.
مثلا خب آشپزی بلدین شیرینی بلدین آموزش بدین براش مبلغی دریافت کنین یا شیرینی و غذاهای مختلف درست کنین بفروشین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
ترشی شور میتونی درست کنی بفروشی حالا مواد درجه یک نگیر چون نمیصرفه اینایی که ما از سوپرمارکت و مغاز ...

راستش خجالت میکشم

چون شهرمون خیلی کوچیکه همه همدیگه رو مشناسن 

کار توی آرایشگاه چطوره؟ درآمد بالای 50 تومن داره

یا میتونین توی سایت جاب ویژن شرکت های مختلف رو بررسی کنین و درخواست بدین

مثلا ممکنه جاهایی مثل هایپراستار نیرو بخواد برای صندوق داری و... که اکثرا توی این سایت هست حتما نگاه کنین

2801