2777
2789

سلام بچه ها جون

خوشحالم ک وارد سایت شدم امیدوارم دوستای خوبی واسه هم باشیم

بچه ها من از سر ی سری حقیقت هاک واسه خودمم پیش اومد تصمیم گرفتم ی مقاله بنویسم درمورد اعتماد بنفس دخترانه

ی قسمتش مربوط ب اینه ک چ چیزی در وجود یک دختر با قیافه معمولی تقریبا زیبا با وضع مالی معمولی رو ب پایین،،،،، باعث جذابیت و خواستنش توسط ی پسر آدم حسابی(ن هول و ج.نسی نگر)میشه؟؟ از مرحله اول ک مثلا واسه اولین بار تو ی جمع دختر رو از دور میبینه تا آخرش ک ازش خواستگاری میکنه بگید...

ممنون میشم اگ کوچکترین چیزی ب ذهنتون رسید بگید قطعا کمک کنندس😚😚

اخلاق و رفتارش

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به طرز فکر پسر داره

پسری که معیارش پول نباشه و پولداذ بودن باعث خودبرتر بینیش نشه

براش فرقی نمی کنه دختر مورد علاقه اش وضع مالیش چطوره

و عشق و علاقه اگر واقعی باشه چیزی مثل پول تاثیری روش نمنمیزاره این اخلاق دختر خانمه که باعث جذابیت میشه

کاش چشمان مرا خاک کنید ... تا نبینم که چه تنها هستم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان رانمی توانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم، زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم راشنیدم. این صدای دقیق، بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد، انها همه جا ساعت نصب کرده اند. اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند ، در سینه شان حمل کنند.!

هر کس یه سلیقه ای داره ذیگه 

بعدشم دیدار اول فقط ظاهره دیگع 

یعنی اول ظاهر طرف رو میبینه و اصلشم همینه اول ظاهرو بپسنده 

کلا نمیشه در این رابطه مقاله داد چونکه ی چیز سلیقه ایه 

هر کس یه تایپی داره 

خب اخلاق و رفتارش باید چطور باشه؟شاد و خوش سر زبون و فعال؟یا خجالتی و سرسنگین؟

هرجور که مورد پسند اون پسره باشه

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

جذابیت اخلاقی و ظهری خیلی مهمه 

منظورم از جذابیت ظاهری زیبایی نیستا ...

اگه تا اَبَد دلتنگت بمونم چی...؟🥀                                               من و این حاااال خراااابم ، تو و این خنده ی بی خود🦋یکی عاشق یکی مغرور قِصه از غُصه شروع شد 🦋میرم از هر جا که باشی از تمام این هوالی 🦋بعد این تو قاب قصه جای من پیش تو خالی❤️‍🩹🔐
2801