2777
2789
عنوان

خواهر شوهرم کتکم زد و از خونم نداختنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 25125 بازدید | 302 پست

خدا لعنت کنه همچین خانواده هایی ک یه دخترو بدبخت کردن.. 

چقد بی‌شرفن اینا.. 

توروخدا هرطور شده حق شوهر و خواهرشوهرتو‌ بزار کف دستش.. 

التماس کردن.‌ خواهش کردن.. ریش سفید آوردن نبخش توروخدا.. یادت بیار چ روزای فلاکت باری برات ساختن

لطفا دعا کنید حاجتم برآورده بشه🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک درمیلیون اتفاق میوفته این مورد ک شما میگیواقعا من تحمل این آدرمارو ندارم و نمیتونم ریسک کنم.من اگ ...

اره واقعا درست میگی باور کن برا منم عجیبه همچین ادمایی بلانسبت از سگم بدترن کارشون حیوانیه

انشاالله بهترین نصیب دلت بشه دیدتو بد نکن هســــتن هنوز مردای خوب😁

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
نه به اینکه تلاش میکنن برای پسرشون زن بگیرن،پسرشون سر به راه شه،دختر مردم جمعش کنه،نه به این که بعد ...

والا من بابام قبول نمیکرد ازدواجم با اینو بقول معروف از در مینداختی بیرون از پنجره میومدن...یکی نیس بگه اونهمه اصرار داشتین برا این؟

اره واقعا درست میگی باور کن برا منم عجیبه همچین ادمایی بلانسبت از سگم بدترن کارشون حیوانیهانشاالله ب ...

ممنون عزیزم انشاالله مشکل همه ازجمله استارتر حل بشه

دل مرنجان ک ز هر دل بخدا راهی هست❤

راستی یچیرم بگم پشماتون بریزه عمق فاجعه رو بدونین...وقتایی ک خواهرش شبا میموند خونه مادرش ...من حق نداشتم در و قفل کنم ک نکنه نتونن فضولی کنن..یه شب جلو تلویزیون خابمون برده بود یهو با صدای خواهرش بیدار شدم دیدم داره شوهرمو بیدار میکنه ک بلند شو تلویزیونتون روشن مونده...ساعت چند؟؟۳ نصفه شب😐بالا سر ما بود😐

2801