2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ تاثیری نداره روشمن خوردمبرای تنبلی تخمدان فقط باید اصلاح سبک کنی

چند ماه سیپترون کامپوند و اسپیرولاکتون خوردم پریودم منظم بود قطع که کردم الان دوماهه نشدم 

زعفرون آویشن هرچی فکرشو بکنی خوردم اثر نداره 

متفورمین رو شروع کردم به خوردن 

نمیدونم چیکار کنم پریود بشم 

چند ماه سیپترون کامپوند و اسپیرولاکتون خوردم پریودم منظم بود قطع که کردم الان دوماهه نشدم زعفرون آوی ...

نباید قطع کنی ک باید ۶ ماه قرص یخوری

من دوتر برام همین دوتا رونوشت با متفورمین

فقط چون مشکل کبدی دارم سیپترون رو عوض  کردم دوفامد نوشت 

دلم‌آرامش‌میخواد....دلم‌کودکی‌میخواد. برای‌شفای‌مادر‌بزرگم‌دعا‌کنید🤲🏻🌺
چند ماه سیپترون کامپوند و اسپیرولاکتون خوردم پریودم منظم بود قطع که کردم الان دوماهه نشدم زعفرون آوی ...

شنبلیله(برگ) یک لیوان آب رو بذارید جوش بیاد بعد یکی دو قاشق مرباخوری شنبلیله خشک شده بریزید داخلش یک دقیقه بجوشه بعد زیرش رو خاموش کنید،۵ دقیقه صبرکنید،صاف کنید یک قاشق سرخالی مرباخوری عسل اضافه کنید و به صورت گرم میل کنید از طلوع آفتاب تا قبل از غروب آفتاب بخورید(صبح ناشتا نباشه)

شوید(برگ) شبش دمنوش شوید بخورید،دو لیوان آب بریزید و دوقاشق مرباخوری شوید و بذارید اینقدر بجوشه که بشه یه لیوان بعد زیرش رو خاموش کنید صاف کنید و با یه قاشق سرخالی مرباخوری عسل قاطی کنید و گرم بخورید

رازیانه(تخم) فرداش(صبح تا قبل از غروب) یک لیوان آب رو با دوقاشق یا ۱/۵قاشق مرباخوری رازیانه بذارید ۵ دقیقه بجوشه( از زمانی که شروع به جوشیدن کرد) بعد زیرش رو خاموش کنید صاف کنید یک قاشق مرباخوری عسل اضافه کنید و به صورت گرم میل کنید شبش دمنوش شوید بخورید روز سوم دمنوش شنبلیله شبش دمنوش شوید همینجور یه روز شنبلیله یه روز رازیانه تا زمانی که پریود بشی بعد از دو هفته یا اگه زودتر پریود شدی به محض شروع پریود روزی یک استکان عرق فراسیون بخورید(اگه خیلی طولانی شده پریود نشدن،روزی دو استکان عرق فراسیون بخورید) به محض اینکه پریود شدی فقط شب ها دمنوش شوید و روزها عرق فراسیون بخور تا پریودی بعدی ،در پریود بعدی عرق فراسیون رو قطع میکنی و فقط سه شب اول پریود دمنوش شوید میخوری دیگه پریودت اکی میشه  

⛔️پرهیزات⛔️ از مصرف زعفرون غلیظ بپرهیز زنجبیل و دارچین نخور ماست دوغ ترشی سالاد نوشابه همراه غذا نخور کاهو،غذای چرب و چیلی ،سیب زمینی سرخ کرده،چای قهوه،شکلات ،کاکائو،نسکافه،پفک،چیپس،آدامس،پاستیل،بستنی   کلا بریز دور تا پریود بشی

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف )یه صلوات بفرستی؟؟؟
شنبلیله(برگ) یک لیوان آب رو بذارید جوش بیاد بعد یکی دو قاشق مرباخوری شنبلیله خشک شده بریزید داخلش یک ...

من اینو یه هفته انجام دادم بعد ۴ ماه شدم

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف )یه صلوات بفرستی؟؟؟