2777
2789
عنوان

وقتی شما فهمیدین همسرتون خیانت کرده یا پارتنرتون واکنشش چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 161 پست

فقط میتونم بگم .

اگه بهتون خیانت شد یادتون نره که 

شما مقصر نیستید و چیزی کم نداشتید و مشکلی ندارید . تنها مشکل ذات اون آدمه و برای خودتون ارزش قائل بشید و سریع جدا شید و روی خودتون کار کنید و یه ورژن بهتر و قوی تر بسازید . بچه هاتون رو با پدرای خیانتکار و کثیف بزرگ نکنید.

و درآخرم شما زنا نسبت به زنای دیگه خیلی خیلی قوی ترید و یه تجربه فوق وصف نشدنی دارید که هرکسی جای شما بود شاید نمیتونست تحمل کنه. اما میگذره و یادتون میره.

قدرخودتون رو بدونید✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط میتونم بگم خدا برای هیچکسی نیاره

واقعا هم وحشتناکه ابجیم از وقتی فهمید شوهرش خیانت کرده مریض شد ،ی مریضی بخاطر استرس چند سال داره فقط متاسفم خائن خودش سالم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست . کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه جوابشو میدم .اگ خیانت قابل بخشش بود الان باید شیطان کنار خدا میموند ،وفاداری جای بحث ندارع 🙂کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
شوهر من میگفت خوب کردم حقته تو زن زندگی نیستی دوسش دارم میخوام باهاش ازدواج کنم و اصلا اظهار پشیمانی ...

من تجربه نکردم ولی وقتی فکر میکنم میبینم بدترین حس دنیاست  مخصوصا اگه خیانت جنسی باشه اصلا نمیشه تحمل کرد من باشم دووم نمیارم جدا میشم چون روح ادم تا ابد درگیر میشه

اصولا هیچ وقت به گوهایی که میخوره اعتراف نمیکنه ولی خودم چتاشونو خونده بودم و خیانت بد هم بهم کرده بود اما با این وجود با دست لرزون دست روی قران گذاشت گفت خیانت نکردم 

مطمئنم هنوزم داره خیانت میکنه ولی خیلی سوسکی و با حواس جمع اما مدرکی ندارم

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
میگفتی خیلیا خیلی کارا میکنن مثلا خودشونو میکشن بکش راحت شیم

حالا که جدیدن مچش باز شده میگه خودما میکشم از خیطیش 

منم گفتم به درک زودتر یه هرزه انگل کمتر 

اینکه ادم ساده و خر حساب میکردن به ریش ادم میخندید درد داره

2801