2777
2789
عنوان

وقتی شما فهمیدین همسرتون خیانت کرده یا پارتنرتون واکنشش چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 150 پست

درست ی ساله اشتی کردیم و بچه دار شدیم با من خیلی خوبه رابطمون خوب شد بچمونو خیلی دوس داره پول هم خرجم میکنه توجه هم میکنه ولی این ی زخمه تو دلم که اون هیچوقت علاقه بهم نداشت و نداره و فقط اون دخترو دوس داره و همیشه میگم دختره بهش ی سرنخ بده منو بچمو ول میکنه و میره و تنها می مونیم و یادمه چقد پشت سر من باهاش حرف میزد چقد قرار ازدواج میذاشتن و منو از همه جا بلاک کرده بود بخاطر اون منو تحت فشار گذاشته بود زود طلاق بگیرم برم البته مهریه هم نمیخواست بده و از ی طرفم واسش اهنگ پشواز عشق اول گذاشته بود اونم واسه شوهرم کارایی که هیچ وقت باهام نکردو و الان میگم چرا با من اینکارو نکرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل خیانت شوهر من عشق اولش بود بیشتر از نظر جنسی بخاطر روابط عاطفی و علاقش به اون دختر خیانت کرد دل ...

دلیل خوبی داشته 😐😑

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
هیچی میگه تقصیر تو که کم گذاشتی برام پرو و وقیحانه میگه مگه دنیا به اخر رسیده همه این کارا میکنن

تنوع طلبن عزیزم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
فقط میتونم بگم .اگه بهتون خیانت شد یادتون نره که شما مقصر نیستید و چیزی کم نداشتید و مشکلی ندارید . ...

ممنونم عزیزم منم با خودم میگم اینو من کم کاستی ندارم ولی ته دلم همش ی حس کمبود دارم

اره خیلی بد دلمو شکوند گف اینو میگیرم میاد میرینه دهنت میفهمی زن چه طور بوده میبینی ما چقد خوشبختیم ...

می‌زدی ذهنش پر خون شه بیشور رو عوضی کثافت و خالم بهم خورد ازش 

استارتر کاشکی همونجا طلاقتو ازش می‌گرفتی این آدم ارزش نداره

بله دارم شاغل نه ۶۰۰ متوسطه

ببین اگر شوهرت الان خیانت نمیکنه ببخش و محبت کن به خدا نزدیک شو هر روز نماز بخون و گناه نکن 

شوهرتون تشویق کن نماز بخونه در خونتون قرآن پخش کن و به خاطر بچه سعی کن فضا را عوض کنی دوباره خیانت نکنه 

ببین اگر جدا هم بشی هم بچه بدبخت میشه هم شوهر بعدی احتمالا خرابکار باشه 

بمون و توکل به خدا کن و زندگیتو درست کن

2801