2777
2789

واسه اونا که خیانت دیدن میپرسم ببخشید من تا الان انرژی منفی ننوشتم ولی الان واقعا دلم خواست بدونم واکنششون چی بود پشیمون بودن یا نیگفتن خوب کردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من میگفت خوب کردم حقته تو زن زندگی نیستی دوسش دارم میخوام باهاش ازدواج کنم و اصلا اظهار پشیمانی نکرد که بعدا بخاطر مسائلی جدا شدن عشق اولشم از همسرش جدا شده بود مطلقه بود بعد اومد سمت من ما هنوز طلاق نگرفته بودیم منم دلم پیشش بود عاشقش نیستما وابسته هستم بخشیدم الان ی ساله باهمیم با من خیلی خوبه ولی من نمیتونم فراموش کنم از اون زمانم افسردگی شدیدی گرفتم 

ککش هم نگزید پرروتر هم شد همیشه بهم میگفت گوشی قارچ از من فقیر انتظار برنامه گرون قیمت داشت حالا خوبه خیلی وقته نکبت خان ترک کردم باز پاپیچ مزاحم قلدری میکنه عنتربچه ننه هرزه کودن نادون دوهزار بلد نیست با یک زن چه جوری حرف بزنه ازش متنفرم متنفر روانی کودن هرزه 

2801