2777
2789
عنوان

بچه بودم یه چیزی تو مسجد دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3846 بازدید | 156 پست
وایل ازدواجم یه شب تنها خابیده بودم ،همسرم نبود چیزایی ک توصیف کردی با کمی تغییرات رفتاری رو کنار پا ...

این فکر کنم همزاد 

برای زنان تازه فارغ شده و فکر کنم تازه عروس ها پیش میاد 

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚🌊❄️                                                                                                                                     •Kurd•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برگاااااااامممممممم😑😑😑😑 چطور سکته نکردی دختر؟؟؟😂🤦‍♀️ خیلی بده واقعا این چیزا تا مدت ها تو ذهن ...

اون لحظه انگار ادم ترس نداره ،منم نترسیده بودم ،فقط دنبال راهی بودم ک خودمو نجات بدم 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من بودم الان میرفتم می‌پرسیدم طرف چجور آدمی بوده ؟ 

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
این فکر کنم همزاد برای زنان تازه فارغ شده و فکر کنم تازه عروس ها پیش میاد

لعنت بهش 

بعد اون دیگه هر روز تو خونه چند خط قران خوندم ،ولی من همش فکر میکرد عزراییل باشه 

همزاد یعنی انقدر عجیب غریب چهره ش؟؟؟

خیلی ترسناک بود 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا نمیشناسمش خییییلی کوچیک بودم و از اون استان رفتیم کلاحتی به مامانمم میگم یادش نمیاد😑

چشم بچه ها تا 5 َسالگی بازه و این اتفاق هارو میبینن برای همه ما پیش اومده 

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶
از مامانت بپرس شاید یادش بیاد بعدش ببین چجور ادمی بوده میتونی ی خیرات کوچیک مثه حلوا و خرما بدی شاید ...

یبار بهش گفتم اصلا چیزی یادش نیومد🙁 امروز دقیق بهش میگم بدونه کی بود حتما اینکارو میکنم

لعنت بهش بعد اون دیگه هر روز تو خونه چند خط قران خوندم ،ولی من همش فکر میکرد عزراییل باشه همزاد یعنی ...

عزرائیل ک نه

ولی یا جن بوده یا همزاد 

سوره بقره و دعای حدیث کسا رو هرچند وقت یکبار صوتی بزار پخش بشه تو خونه

کندر و اسپند هم دود بده 

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚🌊❄️                                                                                                                                     •Kurd•
لعنت بهش بعد اون دیگه هر روز تو خونه چند خط قران خوندم ،ولی من همش فکر میکرد عزراییل باشه همزاد یعنی ...

میگن هیبت عزرائیل خیلی وحشتناکه نه این که قیافش بد باشه ولی میگن با نگاهش لرزه به اندام آدم. میفته 

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶
2801