2777
2789
عنوان

بچه بودم یه چیزی تو مسجد دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3828 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه همه مشغول گریه کردن بودن و من همینجوری عین کو**خلا نشسته بودم اونو نگاه میکردم😂 اخه مادر من چرا ...

الان دیگه ما هم فراموش نمیکنیم خواهر😂🍃🤦🏼‍♀️

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
😰😰😰آخه چرا من باید بیام تو این تاپیک الفراااااار

عزیزم ترس نداره دور از جان عاقبت خیلی از ما همینه فقط باید گناه نکنیم تو این دنیا چون اون دنیا دست ها بستس

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶

عزیزم توهمات بچگیت بوده. مشخصه از چیزایی که برات تعریف کردن ذهنت ساخته چون خیلی وقته ثابت شده جن شبیه اسب و گاو نیست

لطفا برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید ممنونم😘❤

وایل ازدواجم یه شب تنها خابیده بودم ،همسرم نبود 

چیزایی ک توصیف کردی با کمی تغییرات رفتاری رو کنار پاهای خودم دیدم 

نصف شب بود دیدم حالم اوکی نیس،سنگین شدم ،قدرت تکون خوردن و درست نفس کشیدن هم نداشتم 

چشامو وا کردم دیدم یه موجود ترسناک ک پارچه خیلی بزرگ هم دور خودش پیچیده و یه عصای جوبی دستشه کنار پاهام نشسته .نمیدونم چی شد ولی انگار دوباره جون ب تنم برگشت چنان لگدی بهش زدم پرت شد گوشه خونه🥲بعد یهو ناپدید شد 

ولی خیلی ترسناک بود بخدا 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

احتمال بالا روح اون شخص فوت شده بوده 

اگر زندگی پس از زندگی دیده باشید دیگه خیلی عجیب بنظر نمیاد قشنگ توصیف میکردن که روح هر انسان باتوجه به اعمال دنیویش به چه شکل و شمایلی درمیاد

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚🌊❄️                                                                                                                                     •Kurd•
نه اصلا یعنی شهر دیگه بودیم اون موقع رنگ بدنش قهوه ای بود خدایا یادم میافته برگام میریزه😑🤦‍♀️

از مامانت بپرس شاید یادش بیاد بعدش ببین چجور ادمی بوده میتونی ی خیرات کوچیک مثه حلوا و خرما بدی شاید این خاطره هم از ذهنت پاک شد

من دوساله فقط به اینجور چیزا فکر میکنم زندگیم زهرمار شده

اصلا به این چیزا فکر نکن ذکر خدا بگو، قرآن بخون انشالله خدا به همه ما کمک کنه از این عذاب وحشتناک 

من یه داداش دارم خیلی بچه صاف و خوبیه چند سال پیش داییم فوت شد داداشم میگفت دوشب پیش خواب دیدم دایی گفته مرگ خیلی وحشتناکه ازت سوال میپرسن و اجازه نداری دروغ جواب بدی اگه دروغ بگی با تیغ های آتیشین به سرت فرود میارن 

بعد خیلی ها ادعا دارن که دنیای بعدی دروغه وجود نداره اما هست و سخت محاسبه میشه 

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶
وایل ازدواجم یه شب تنها خابیده بودم ،همسرم نبود چیزایی ک توصیف کردی با کمی تغییرات رفتاری رو کنار پا ...

برگاااااااامممممممم😑😑😑😑 چطور سکته نکردی دختر؟؟؟😂🤦‍♀️ خیلی بده واقعا این چیزا تا مدت ها تو ذهن ادم میمونه

همه براش دعا کنیم خدا از گناهش بگذره هرکسی که بوده الهم صل علی محمد و آل محمد الهم صل علی محمد و آل ...

خیلی قلبت پاکه

عشق دام طبیعت است، برای تولید مثل.                                                        
2801