2777
2789

تو این سایت درد دل که میکنی هیشکی جواب نمیده 🙂🙃

حداقل واسه مرگم دعا کنید راحت شم 

ایشالله دعا کردید از خدا هرچی خواستید بهتون بده ❤🙃

خانوم پرستار 👩🏻‍⚕️🩺 و طراح لباس آینده🪡💅🏻 .....🤍                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا میکنیم مشکلت حل شه قشنگم اگه دوست داشتی بگو چیشده

از کدوم بگم 😅

از اینکه  میخوان مجبورم کنن جدا از دانشگاه برم کار کنم 

چون خرجمو نمیدن ؟؟

باورت میشه فکرشو بکن تو دانشجوی رشته پرستاری باشه 

رتبه کنکورت دو رقمی باشه خانوادت نگن آفرین

فقط بگن چرا تک رقمی نشده  چرا قلب نخوندی ...

قربونت برم این چه حرفیه میزنی،هر چقدرم مشکل داشته باشی نیاید انقدر نا امید باشی از زندگی🥲💔

کدوم زندگی زندگی منو سوزوندن خاکسترشم باد برد..

کدوم زندگی زندگی منو سوزوندن خاکسترشم باد برد..

عزیزم ... درس و این چیزا بره بدرک. نزار ابن چیزا مریضت کنه. بزار پای اینکه خانوادت خیلی پر توقع هستن و انتظار تک رقمی دارن. 

میگن برو کار کن بزار پای اینکه شاید واقعا نیاز دارن تو هم کار کنی...

میدونم سخته،خیلیامون مشکلات زیادی داریم تو زندگیمون ولی قراره نیست با هر سختی و مشکل اینجوری ضعیف بش ...

خیلی خستم 💔

گاهی فکر میکنم مگه چند سالمه که باید پنج مدل قرص اعصاب بخورم ؟

عزیزم ... درس و این چیزا بره بدرک. نزار ابن چیزا مریضت کنه. بزار پای اینکه خانوادت خیلی پر توقع هستن ...

اخه چجوری کار کنم مارو بعد از دانشگاه میبرن بیمارستان چند ساعتی 

تا بیام خونه درس بخونم استراحت کنم 

اخه نباید بمیرم که 😕

خیلی خستم 💔گاهی فکر میکنم مگه چند سالمه که باید پنج مدل قرص اعصاب بخورم ؟

هممون یه روزی تو اینجور شرایطا قرار گرفتیم،انقد زود نباز خودتو،تو هنوز کلی راهایه نرفته داری که باید بری،خیلیا امید دارن بهت نا امیدشون نکن❤️

عیب نداره منم از این فکرا میکنم مخصوصا بعد اینکه ۱۳ سال عین چی درس خوندم و آخرش با تراز ۸۹۰۰ انتخاب رشتم مردود میشه قطعا واقعا دلم پره ولی وقتی خدا اینقدر خودکشی رو منع کرده منم این کار رو نمیکنم و درضمن من امسال خیلی مشکلات تو خانوادمون ایجاد شد که هر روز بیشتر احساس کم آوردن میکنم ولی از طرفی فکر میکنم شاید همه اینا مصلحته و بهای رسیدن به چیز بهتری هست که من نمیدونم و فقط خداست که میدونه.انشالله به حق ولادت حضرت محمد خودشون وصاتتمون رو پیش خدا بکنن و اوضاعمون رو به راه بشه

2801