2777
2789
عنوان

اعصابم خورده از اینکه دوست پسر ندارم و مثل جوونا عشق و حال نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 37 پست
اره. ولی تو دانشکاه هم اکثرا دختریم کسی هم چیزی نمیگه خوب چی کار کنم یکی دوبارم گفتن انقد تاحالا پسر ...

نباید فرار کنی دیگه بالاخره شاید چند بار هول بشی و سوتی بدی ولی یاد میگیری چجوری ارتباط برقرار کنی

سطحت چقدره که با دیدن دوس پسر ملت حسرت خوردی ؟

دوست پسرچیه من اقعا به فکر روابط عاشقانه نیتسم طرف در مورد روابطی ک داشت بیرون رفتناش حرف میزد ن روابط عاشاقنه ک فیلماشونو نشون میداد چ قد جوونی میکردن و حالاا میکرم حالا ک چی مثلا من از مرین مقدس هم پاک تر بودم چی شد تو اوج جوونی مثل یه پیرزن عشتاد ساله زندگی میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگ خوب چی کار کنم به خدا مثل پیرزنا به دم مامانم وصله ام باهاش بیرون برم دختر پسرا رو میبینم با ...

اگه نمیتونی داشته باشی زودتر ازدواج کن شانست با شوهرت بتونی خوش بگذرونی مثل بقیه که میگن بده و خوب نیست داشته باشی و به بقیه بگی چیزی از دست. ندادی

سلام عزیزم 

من ۱۸سالمه ولی خب به این نتیجه رسیدم ک به داشتن رابطه با کسی احتیاحی ندارم و باید فقط موفق باشم و کاری کنم ک حالم خوب باشه از نظر من به این چیزا فکر نکن ورزش کن تغذیه سالم داشته باش و یه کاری رو دست بگیر و موفق شو🙂پسرا کاری برای خوب شدن حالمون نمیکنن وقتی به خودت اهمیت بدی کمتر اسیب میبینی و بیشتر اعتماد به نفس داری موفق باشی

چیزی ب عنوان دوست معمولی نداریم رو هم فیریک دارنتفریح خیلی خوبه تفریح سالم مثل طبیعت گردی ، مسافرت ...

ورزش میکنم ساز میزنم شعر میخونم میرقصم مطالعه میکنم کلاس مهارت زندگی میرم 

کتاب میخونم با خودم پارک میرم دوست دختر دارم ولی اصلا پایه بیرون نیستن ولی اینا جواب گوی روحیه جوونانه ام ک دلش میخواد مسخره بازی کنه پایه داشته باشه و تفریحات مثل همسن و سالامو داشته باشه نیست 

انگار یه چیزی درونم کمه 

موافق معاشرت و بیرون رفتن و تفریح هستم، اما مخالف رابطه فراتر از رسمی و یا احساسی با جنس مخالف هستما ...

اره دیگ دقیقا منم دارم همینو میگم اون وقت من تو اوج جوونی شبیه پیرزنا زندگی میکنم انقد ندیدم و تو این جمع ها نبودم یه پسر حتی یه گارسون یه ادم معمولی  جنس مخالف هم باهام حرف میزنه هول میکنم نمیدونم باید چی کار کنم 

اگه نمیتونی داشته باشی زودتر ازدواج کن شانست با شوهرت بتونی خوش بگذرونی مثل بقیه که میگن بده و خوب ن ...

یهم به خاطر این سریع ازدواج کنم گیر یه آدم بدتر بیفتن بدبخت بشم تا اخر عمرم به چه دردم میخوره 

حالا برعکس شما بعضیا هستن 

که به قول شما جوانی کردن الان پشیمون هستن حالا به هر نحوی

اما قدر زندگی سالمتو بدون که بازیچه دست یه عده بی کار نشدی امروزه کلا خیلی کم رفیق مونده حالا چه پسر چه دختر انشاالله سن سالت بالاتر بره بیشتر درک میکنی حرف منو

با دوستای پایه ات که دخترن بیرون برو. ما زمان دانشجویی یه اکیپ ۵ نفره بودیم همه جا میرفتیم کلی خوش بودیم تا اینکه یکی ازمون رفت تو اکیپی که پسرم داشت با یکیشونم دوست شد و چقدر ضربه خورد از اون اکیپ و اون پسر. حالا ما ۴ تا زندگی خودمونو داریم ولی اون همچنان تو فاز تنهایی و افسردگیه که اون پسره پررو نصیبش کرد

منظورم اصلا روابط عاشقانه نیست اکثرا واقعا با هم دپستم حدی گاهی دوست پسر خودشونم دارن اما با بقیه دو ...

بنظرم که اینجور روابط درست نیست. حتی تو فیلما هم میبینم بدم میاد اینجور اکیپی بیرون میرن معمولا هم بد دهن هستن همه هم تو همن

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
یهم به خاطر این سریع ازدواج کنم گیر یه آدم بدتر بیفتن بدبخت بشم تا اخر عمرم به چه دردم میخوره

ازدواج هم هندونه سربسته اس بعضی وقتا خیلی خوبه بعضی وقتا سفید و بی مزه درمیاد 

کاش هیچوقت تمام چیزاییو که تک تک گفتی درک نمیکردم:)🚶🏻‍♀️🥲

واییی چ قد خوبه که یکی همدرد خودم پیدا میکنم خیلی حس پیری گرفتم احساس میکنم باسن این نسل نیستم

2801