2777
2789
عنوان

رشته جغرافیا بهتره یاا

106 بازدید | 17 پست

مددکاری اجتماعی؟

کدوم باکلاستره

یه فاتحه یا صلوات برای روح عزیز از دست رفته ام میفرستی؟ممنون قشنگم   باهم مهربون باشیم،همه مون خسته ایم..:)

ای ام دانشجوی جغرافیا

صد درصد جغرافیا

اگر برنامه ریزی شهری باشه که ی رشته مهندسیه

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام. .۲۰سابمه  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤کاربری دست ۳تا دوسته🫶کاربر اصلی ام آموزش مجازی سیاه‌قلم دارم  ترمی ۷۵ هزارتومن اگر دوست داشتی بهم اطلاع بده اینستامو بهت بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای ام دانشجوی جغرافیاصد درصد جغرافیااگر برنامه ریزی شهری باشه که ی رشته مهندسیه

کدوم دانشگاه

مددکاریو قبل از جغرافیا زدم خیلی ناراحتم🥲💔

یه فاتحه یا صلوات برای روح عزیز از دست رفته ام میفرستی؟ممنون قشنگم   باهم مهربون باشیم،همه مون خسته ایم..:)
کدوم دانشگاهمددکاریو قبل از جغرافیا زدم خیلی ناراحتم🥲💔

یکی از دانشگاهای جنوب

تعجب میکنم بعضیا میگن مددکاری بهتره😅

احتمالا هیچ شناختی از جغرافیا ندارن 

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام. .۲۰سابمه  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤کاربری دست ۳تا دوسته🫶کاربر اصلی ام آموزش مجازی سیاه‌قلم دارم  ترمی ۷۵ هزارتومن اگر دوست داشتی بهم اطلاع بده اینستامو بهت بدم
جغرافیا هیچ کاربردی نداره ،من خوندم تو نخون

جغرافیا تنها بودین؟گرایشش چی بود؟

ازمون استخدامی و شهرداری که فرصت هست براش🤔

جغرافیا تنها بودین؟گرایشش چی بود؟ازمون استخدامی و شهرداری که فرصت هست براش🤔

برنامه ریزی شهری،10ساله مدرک گرفتم فقط یبار یه زن برا اموزش پرورش خواستن ،شهرداری هم هیچوقت استخدامی نداره ،بقول خودشون که میگن خودشون هم زیادی ان 

برنامه ریزی شهری،10ساله مدرک گرفتم فقط یبار یه زن برا اموزش پرورش خواستن ،شهرداری هم هیچوقت استخدامی ...

عجب 

منم سال دومم

ولی دفترچه رو نگاه میکنم هم برای دبیری هرساله ۳_۴نفر شهرخودمون میخواد

و هم ابتدایی استخدام دارن

ظرفیتش یکم برای شهرداری کمه

چقدر بد🤧بهتره ارشد تغییر رشته بدم یا به روانشناسی یا شهرسازی

من بودم علوم تربیتی میخوندم یا علوم اجتماعی

خیلی جغرافیا علاقه دارم🥲

باز نمیدونم تهش چی بشه

2801