2777
2789

من داییم کلا ازدواج نمیکرد یبار تو عقد جدا شده بود و بعدشم نمیخواست ازدواج کنه

تا اینک از همکارش خوشش اومد و تو چهل و خورده ای سالگی ازدواج کردن

زنش دوتا بچه داشت دخترش همسن منه یعنی ۲۴ سالشه دوتا بچه بزرگ داشت ک داییم بزرگشون کرد و خرجشونو تا حدی داد البته زنشم حقوق داره

حالا مثک زنش ب مامان بزرگم گفته یکی از خونه هاتو بزن ب نام ما بیایم بشینیم توش

یعنی چی

مگ داریم😐

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خب مادربزرگت قبول نکنه ب همین راحتی

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)

مامان بزرگمم گفته یعنی چی؟ اینا مال همه بچه هامه

اونم قهر کرده ۶ ماهه

من امشب فهمیدم پرام ریخته حقیقتا

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بگه مادربزرگت قبول کنه باید پشمات بریزه

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
خب مادربزرگت قبول نکنه ب همین راحتی

مامان بزرگم ک کلا گفته نمنه؟؟؟؟ اونم پراش ریخته

مامان بزرگم ک کلا گفته نمنه؟؟؟؟ اونم پراش ریخته

حله دیگه

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)
پررو شده زنداییتدیگ ب نام کردن چیهلاقل بگه لطف کنین بزارین ما بشینیم توش

چرا بشینن توش وقتی جفتشون حقوق دارن

اگ میخواست مامان بزرگم همچین کاری کنه همه بچه هاش حق دارن

مگه مادربزرگت چند تا خونه داره ؟ اونا خونه ندارن؟

ی چن تایی داره

ن ندارن اجاره میشینن

خب بگه مادربزرگت قبول کنه باید پشمات بریزه

همینک تونسته همچین چیزیو بخواد خیلی عجیبه

حالا اون زنداییته 

برادر خود من دوسه سال پیش رفته بود نشسته بود زیر پای مامانم خونش و به اسمش کنه میکفته هرموقع فوت کردی خودم حق بقیه رو میدم بیشرف 

مامانمم اومد خونه رو زد به اسم من البته شرط عمره کرد

2801