2777
2789

کسایی که عینکی هستین بیاین

چند روز پیش رفتم چشم پزشک نمره چشمم دو بود یکیش یک بود 

یه عینک گرفتم ولی احساس میکنم بعد یه مدت دماغم قوز در میاره

کسی تا حالا این مورد براش پیش اومده؟

راهنماییم کنین لطفا

10 ساله عینکیم نه چشام گود شده نه بینیم چیزیش شده

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لنز طبی بخر

لنز چشم رو ضعیف تر میکنه

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏

شیشه رو فوق فشرده می‌گرفتی فریم هم بدون فریم یا ازین کائوچو سبک ها اینجوری وزنی ندارد و اذیت نمیکنه من شماره چشمم 6 هست اما آنقدر سبکه که گاهی یادم می‌ره عینک روچشممه. فوق فشرده خیلی گرونتر میشه ولی ارزش داره که سبکه

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
باید بهش عادت کنید و اینکه یه سری فریم ها هستند که سبک تر هستند

توی طولانی مدت ممکنه بینی در حد خیلی کم تغییر کنه ، مثلا پدر من الان ۳۰ ساله عینک استفاده میکنن و الان یک مقدار کمی بینیشون تغییر کرده اینم کسی متوجه نمیشه تا خیلی توجه نکنه

این چیزارو به خودت تلقین نکن من چندین ساله عینکیم نه دماغم تغییر کرده نه هیچی

فریم فلزی بگیر اونا خیییلی سبکن. کائوچو سنگینه به کار نمیاد

"بهبود نیافتم فقط همه چیز را با خوابی آشفته پشت سر گذاشتم!..🖤" نام کاربری من(ویارا) از یک واژه در زبان لری گرفته شده به معنای "به یاد مانده" 🌱
2801