2777
2789

برید تاپیک قبلمو در مورد خاستگار بحونید قضاوت باشما

من فقط مشورت خاستم،

هرچی لایق خودشه به من گفت و بعد از عذاب وجدان رفته سه تا تاپیک زده و بازم تو اون تاپیکا داره فخر میفروشه،فقط سرچ کنید ببین چقدر ادم داغون و مزخرفیه

هیچوقت هیچوقت حلالش نمیکنم

دلیل نمیشه چون من مشکلاتمو و خانوادمو به عنوان یه آدم ناشناس اینجا میزارم یک کاربر به خودش اجازه بده همه چیزمو ربط بده به خانواده و مشکلاتم و سرکوفت بزنه!

یادتون باشه دوستان اینجا واسه دروغ گفتن به هیچکس جایزه نمیدن!اینجا ما یک سری ادم ناشناسیم که داریم بهمدیگه کمک میکنیم

انقده بدم میاد یکی میره تاپیک بقیه

روکنکاش میکنه ی چیزی ازتوش دربیاره

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این رفتاربچه گانه رو کنار بذارید میرید داخل تایپک های طرف بعد میاید سرکوفت میزنید مثلا میگن تو اگر ا ...

دقیییقا

اومده گفته تو چون خانوادت بدبختی دارم کی با این شرایط میاد سمتت و داری دروغ میگی!

به همه توهین کرد.حالا بری تاپیکاشو بخونی میفهمی چه موجود عجیبیه

خوندم کامنتشو چقد عقده ایی!ینی ب عمرش ندیده پسر سطح مالیش بالاتر از دختر باشه؟ تاره تو آینده ات تضمینه و از خیلی مردم جلو تری ،احمق

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
انقده بدم میاد یکی میره تاپیک بقیهروکنکاش میکنه ی چیزی ازتوش دربیاره

آدمای خیلی بیکاری هستن ک دغدغشون این چیزاس وگرنه ی ادم درست حسابی فقط میخونه رد میشه دیگه نمیره وقت بذاره ته همه چیو دربیاره 

خوندم کامنتشو چقد عقده ایی!ینی ب عمرش ندیده پسر سطح مالیش بالاتر از دختر باشه؟ تاره تو آینده ات تضمی ...

من ازین ناراحتم دردو دلایی که کردمو به روم اورد!واقعا بعضیا مشکل شخصیتی دارن

آدمای خیلی بیکاری هستن ک دغدغشون این چیزاس وگرنه ی ادم درست حسابی فقط میخونه رد میشه دیگه نمیره وقت ...

اره دقیقا ادمای بیکاری هستن چند

وقت پیش تو یه تاپیک گفتم ازهمسرم

راضی ام بعد یه عقده ای رفته بود زیرو

کرده بود اومدگفت رفتم تاپیک قبل

عروسیتوخوندم ازاون موقع کتک میخوردی😐اللن میگی راضی ام 

اره بابا اصلا خوندن وطعنه زدن نداره که

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  
2801