2777
2789

یه سال دیگه

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ اگر سوالی در مورد افزایش وزن یا کاهش وزن داشتی در خدمتم لطفا تو تاپیک اخرم بپرسید تا مزاحم کسی نباشیم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی ب رشد موهات داره ولی یه سال دو سال طول میکشه

منم موهامو چند بار کوتاه کردم ک تا سر شونم بود 

از اخرین باری ک کوتاه کردم یکسال میگذره تازه سر شونم شده 

خدایا مرسی که همیشه هوامو داشتی😍😘
منم راضی ام ولی دلم میخواد بلند شه بازم برمیگشتم عقب کوتاه میکردم

بلند میشه نگرانش نباشش

من دیگه نمیذارم بلند شن موهام..

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
بستگی ب رشد موهات داره ولی یه سال دو سال طول میکشهمنم موهامو چند بار کوتاه کردم ک تا سر شونم بود از ...

من هیچوقت دیگه کوتاه نمیکنم٫شما واسه چی کوتاه کردی؟

راسته که میگن بعد همل بینی مو میریزه؟

بخاطر بی هوشی اره ریزش مو ادم پیدا میکنه

منم دوسال قبل عمل کردم ریزش پیدا کردم ک دکتر گفت بخاطر دارو بیهوشیه

خدایا مرسی که همیشه هوامو داشتی😍😘
2801