2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😇😘😊🙃😊🙃😊😘😊😊😘😊😘😇🙂🥰🙂🥲🙂😙🙂😙😘😚😘😚😘😇🙃😇😀😅😀😇🙂😇🙂🥰🥰🙂🥰😀🥰😀😇😄😇😄😇🫠 ...

خب بستگی داره من اون پسرو نمیشناسم که بهت بگم

باید از رفتاراش بفهمه که ازش خوشش میاد یا نه

جدید نیستم دوبار تعلیق شدم و این کاربری سوممه:/
😇😘😇🙃😊🙃😊🙃😊🙃😇😘🥰🙃🥰🙂🥰🙂🥰🙂😇🙃😊😊🙃😊🙃😊😇😀😇🙂🥰😀🥰😀🙃😆😆🙂😊🙂😇🙂🥰من گرفتم م ...

مخاطبش همون دختری دیگه عزیزم

همون که رو پیامش ریپ کرده و همچین جوابی داده

ندیدممممممم

من دلم تنگههههه واسه دلخوشی کوچیککککک💔           میخوام انقده بد بشم که شعرام بمیرن💔                                   میخوام انقده نخونم که صدام بگیره💔                                    منوبخشش اگه بدون تویه مرده م که راه میره💔                    تو بگو بهشت کجا بود 💔                                                        شب که میشه بدون فکرم رفته پیشت💔                                  دلم میخواد جار بزنم که ازت بدم میاد💔                                       پریشب دوباره این دیونه شب و با عکس تو سر کرد💔

اسیییی دوباره بزار خوووو

من دلم تنگههههه واسه دلخوشی کوچیککککک💔           میخوام انقده بد بشم که شعرام بمیرن💔                                   میخوام انقده نخونم که صدام بگیره💔                                    منوبخشش اگه بدون تویه مرده م که راه میره💔                    تو بگو بهشت کجا بود 💔                                                        شب که میشه بدون فکرم رفته پیشت💔                                  دلم میخواد جار بزنم که ازت بدم میاد💔                                       پریشب دوباره این دیونه شب و با عکس تو سر کرد💔