2777
2789

به نام خالق مهربانمون 

سلام  🦋🍃

قبل شروع تاپیک ،  این رو بگم اگر دوست دارید که نماز خوندن شروع کنید اسم نویسی داریم برای شروع نماز .....

اگر قصد دارید اسم نویسی کنید * این تاپیک لایک کنید تا نام کاربریتون در تاپیک نماز تگ کنم تشکر 

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

چقدر به یاد امام زمانت علیه‌السلام هستی ؟؟؟

میدونی امام زمان علیه‌السلام همیشه برات دعا میکنه و به یادته... ؟؟؟ میدونی همیشه حواسش بهت هست ؟؟؟ گفتن نمی خواد هممون میدونیم چقدر مهربونه ....اما ما  چقدر به یادش هستیم ...💔🥺 ؟

همین الان با هم بگیم سلام امام زمـــــــــــانم ....   🥰 ( چقدر حس خوبی داره ،  وقتی میدونیم جواب سلام داده میشه ... یعنی جواب سلام مارو هم میدن)🥺ممنون میشم در زمان اذان ...دعای فرج بخونید و به یاد امام زمان علیه‌السلام باشید 😊👇🏻✨️

*هر کسی در زمان اذان ،  1 ) دعای فرج بخونه و به یاد امام زمان باشه ....،

2 ) یا،،، همین الان تصميم بگیره گناهی  و ترک کنه 

( فرصت جبران هست 👈🏼همین الان گناهت رو ترک کن و توبه کن نذار دیر بشه.... خدای ما خیلی مهربون  😊 )  شاید🤔 این تاپیک نشونه برا تو ...برای ترک گناه ،،،،

من هم ثواب و خیر و برکت برخی از 

کارهام به اون شخص و خانوادش هدیه میکنم 

سعی کنیم همیشه هنگام اذان دعا کنیم و اول و آخر دعا هامون صلوات بفرستیم 💐و اولین دعا هم ، دعا برای شادی و سلامتی و  ظهور آقا صاحب‌الزمان علیه‌السلام باشه 🌸 چقدر قشنگه ک به کودکان مون هم این کار قشنگ و *( دعا برای ظهور و سلامتی و شادی امام زمان علیه السلام و خواندن دعای فرج هنگام اذان ) یاد بدیم .  🩵 تشکر برای وقتی ک گذاشتید ، و تاپیک مطالعه کردید لطفا برای من و خانوادم دعای خیر کنید سپاسگزارم 

🟢 تاپیک بخشش و حلالیت ....  چند تاپیک قبل  م 

نظرسنجی
** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)