2777
2789
عنوان

بابا و عمه عوضیم

225 بازدید | 29 پست

من یه عمه دارم زشت زشت ،به خودشم بلد نیست برسه که هیچ دندوناشم یه مسواک منکه ندیدم بزنه.ازدواج اوله منو این همزمان بود ،بعد این سر شوهرش ناز میکرد قهر میکرد بااین قیافش (میمون هرچی زشت تر ناز و اطوار از او بیشتر) .خیلی بیشعور و پر توقع و دعوا درست کنه برا سمت شوهرش.

بعد یبار شوهرش اینو زده بود بابای بیشعور من بلندشد رفت برا کتک زدن شوهر این تو مغازش و دعوا و....

اونوقت من یا خواهرام با شوهرامون دعوامون میشد یا بشه یه دل سیر هم همین پدر مارو کتک میزد البته الان تو خونم راش نمیدم و میزنمش.

الان عمه ام اومد خونمون یادم افتاد،۲۹ سالم شده فراموش نمیکنم نه اون فرق گذاشتنو نه کتکای بی دلیل پدرم از بچگی تا بزرگسالی رو.

البته الان خودش میدونه سفره ای که من نشستم نبایددد بشینه و میره اونور در اینحد.

چون بچگیامون بیشتر کتکارو سر سفره میزد به ما پنج نفر،حالا به تغذیه مون نمیرسید هیچ همون نون و پنیرم کوفتمون میکرد.

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹

الان لیمو شیرینارو میلونبونه نمیدونه من ظهر خریدم مهمونا برن کوفتش میکنم از دماغش درمیارم 

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹

من خودم از این معجزه دیدم

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید از اول قرآن تا آخر قرآن.  تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

یقین داشته باشید خداوند یاری رسان است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم از این معجزه دیدمبرای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صد ...

تو چرا همه جا اینو میذاری بابا تو دین اجبار جایز نیست

من خودم از این معجزه دیدمبرای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صد ...

چه معجزه ای دیدی ؟‌

کسی از فاسد حمایت نمی کند جز فاسد ! کسی از آدم هرزه حمایت نمی کند جز هرزه ها ... ( داستان روباه دم بریده رو پیشنهاد میکنم سرچ کنید بخونید ) 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸بانویی باش که روز قیامت وقتی پیامبر ﷺ تو را دید بفرماید :  ایشان  بانویی هست که سنتم را زنده کرد     زمانی که بانوان امتم دچار فساد( بی حجابی ، دوست پسر ، بددهنی ، بداخلاقی  و ... ) شده بودند

درونت پر از کینه و حس انتقام ولی این خودت رو بیشتر آزار میده و اعصابت بیشتر بهم میریزه .  فقط زمانی فکرت خالی میشه که همه شون رو ببخشی و رفت و آمدت رو به کمترین حالت ممکن برسونی .

خدا لعنت کنه بعضی از فامیلای بابامو

بدم میاد از یکی از عمه هان و بچه هاش 

آدم نیستن اصلا

بابامو دوره میکنن شیرش میکنن سو استفاده میکنن ازش

خسته شدم ازشون

وای انقدر دلم پر بود خودم میخواستم تاپیک بزنم

چی بگم. خودم هم زخم خورده ی پدر نادونم. ولی دیگه گذشت.‌ تو هم بگذر و با مشاور و ...حالت رو عوض کن و ...

ببین هممون هر اشتباه و انتخاب اشتباهی که کردیم بخاطر این شغال بوده.هر پدری که پدر نیست.الان پیر شده ساکت شده ولی فجیع کتک میزد داداشمو تشنجی کرد ،کتف خواهرمو از گردنش تا وسط پشتش سوزونده

ببخشید متوجه نشدم الان شما پدرتون یا عمتونو میزنید

پدرمو با عمه ام کاری ندارم

الان ب بابات بودی همه اینارو اسی

متأهل هستم.....منو همسرم عاشق هم هستیم شکر خدا همسرم ایده آل هست جونمون رو واسه هم میدیم باهاش خوشبخت ترین زن دنیام 🧿🧿🧿تو قشنگترین قسمت سرنوشتمی جانانم🧿😘🌹✨️
درونت پر از کینه و حس انتقام ولی این خودت رو بیشتر آزار میده و اعصابت بیشتر بهم میریزه . فقط زمانی ...

نه من هروقت کتکش میزنم تا یکی دوماه خالی میشم

2801