2777
2789
عنوان

خانم های متاهل باباتون پول توجیبی میده

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 65 پست
ببینید این تجربه منه من واقعا وقتی بابام بهم پول میده خیلی حس خوبی دارم حقوق من یک و نیم برابره حقوق ...

اره آدم احساس میکنه بهش توجه خاصی شده 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔بالاخره حاجتموو گرفتم و اومدی تو دلم مامانی😍😍😍 بعد از اصلاح سبک و کلی دکتر و امپول..وقتی با تن و روح خسته همچنان تلاش میکردم رفتم اعتکاف و از ته دلممم دعاا کردم و مهمتر از همه ختم صلوات حضرت زهرا رو گرفتم درست ماه بعدش تو حرم امام رضا بوددم و اونجا هم به جوادش قسم دادم و صلوات خاصه حضرت زهرا فرستادم...وقتی برگشتم خونه حالت تهوع هام شروع شد ۲۷ فروردین ۱۴۰۳فهمیدم ۸ هفته ااس تو دلمی ...وقتی صدای قلبت رو شنیدم اشکام گوله گوله ریخت ...تازه مامانی خانم دکتر تاریخ لقاح رو تقریبا ۲۰ روز بعد از اعتکاف محاسبه کرد🥰🥰🥰 شما هدیه ی خدایی..شما هدیه ی حضرت زهرایی😇😇..واسه تمامممم حاجت دارا تمام کسایی که منتظرن دعا کنید بد دردیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابات براچی بده

از.  رو محبت یا اینکه بفهمونه حواسش هست نمیدونم آدمها نیاز به توجه دارند 

نمیدونم چطور باید به بچه های متاهل محبت کرد 

دلم میخواد بفهمه همیشه ما به فکرشیم

من مجردم نمی‌گیرم دیگه چه برسه متاهل عجیب بود نبود

چطور به دختر متاهل مون محبت کنیم بدونه همچنان عزیزمون هست 

مثلا با پول دادن چون تو مجردیش بابام خودش یه پولی میزد یا نقد میداد همینطوری با اینکه نیاز نداشت

چطور به دختر متاهل مون محبت کنیم بدونه همچنان عزیزمون هست مثلا با پول دادن چون تو مجردیش بابام خودش ...

یه هدیه کوچیک 

تماس وپیام های هرروزه 

اینا خوبه 

خدا چقدر قشنگ میگه:   اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍  🌱️خوشگلایه عدد مغازه لوازم آرایشی دارم خوشحال میشم ازم خرید کنید ای دی روبیکام @janan_4566 قیمتامم مناسبه 🌼🌹🦋♥️
ببینید این تجربه منه من واقعا وقتی بابام بهم پول میده خیلی حس خوبی دارم حقوق من یک و نیم برابره حقوق ...

شما خیلی عجیبی

اگر بیکار باشی پول بزنه برات خوبه چون نداری و این یعنی هوات رو دارن،ولی وقتی داری چرا باید باهاش خوشحال بشی؟

مثله این میمونه کتابخونه داشته باشی بعد از گرفتن کتاب های تکراری ذوق کنی

اگر با خواهرت صمیمی هستی ازش بپرس شاید مثله شما نباشه و با چیز دیگه ای احساس دلگرمی کنه

مثلا بعضیا تو شرایط شما یا خواهرتون از پول گرفتن خوششون نمیاد و حس صدقه گرفتن میکنن

من خودم تو شرایط خواهرتون حس میکنم پدرم فکر میکنه ما نداریم یا کمبود داریم و میخواد این کمبود رو پر کنه 

همینکه تماس بگیره حالمو بپرسه یا جلوی همسرم ازم تعریف کنه و نذاره کسی حرفی بهم بزنه خیلی خوبه،حس حمایت و دلگرمی میگیرم

از. رو محبت یا اینکه بفهمونه حواسش هست نمیدونم آدمها نیاز به توجه دارند نمیدونم چطور باید به بچه ها ...

عزیزم اونادیگه خودشون بایدمخارج خودشونومتقبل بشن هدف از تشکیل خانواده همینه دیگه اینکه خرجت سوامیشه ازخرج خانوادت وگرنه که بامجردی فرقی نداره خودتون هم میگیدهم خواهرم هم شوهرش شاغلن پس خداروشکردرحدخودشون درامددارن شماهم اگه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌وضع مالی پدرتون خوبه میتونین درحداینکه تومناسبت هایع هدیه خوب بهش کادوبدین یااگرخدای نکرده احتیاج مالی پیداکردن کمکشون کنین وگرنه همینجوری پول بدین وبگین که به فکرتیم نباشه آدم مگه باپول دادن به فکربقیست همین تماس گرفتن وازحال عزیزامون باخبر شدن بهشون سرزدن یعنی اینکه برامون مهمی عزیزی

من بابام مخفیانه بهم میده میگه به شوهرت نگو 😂

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا خیلی حرفا رو نمیشه زد. اگه از فاز من خوشت اومد بیا تلگرام کانالم، نوشته هام زیاده elaheye_mashgh 

نه 

ولی خب پدر من با اینکه دوتا بچه دارم مثل دوران مجردیم همچنان هرماه برام پول میریزه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
2801