2777
2789

سرم رشک داره شپش ازبین بردم رشک زیاده 

بچمم مدام بامن در ارتباط 

هرروز همه چیز می‌شورم کلافه شدم 

اتو مو ندارم 

شوهرم رشک هارو درنمیاره ازسرم 

همه چیزم زدم شامپو سس روغن زیتون 

برام دیگه نمیخره دعوا کردیم چون سریک جریان. 

محلول یلدا 

لوسیون ‌‌‌‌‌‌‌‌شامپوشپش از شرکت سریتا

شامپو پرمترین 

شونه فلزی همه رو دارم 

رشک خیلیه

بسم الله 

خانم محترم اون سمه ماده شیمیاییه کلی عوارض بعدا براتون میذاره. برید دارخانه شامپو بگیرید

سخت ترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی (استاد شجاعی)🗣 ای کاش حتی برای بد بودنهایمان هم مرز بگذاریم از آن مرز عبور نکنیم....❣  زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر...

با آب داغ بشور 

بعد حموم سشوار بکش 

بعد توی حموم با تاید بشور 

وقتی با آب داغ بشوری سرت خارش میگیره اون لحظه شپشا از بین میرن 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من این کارو کردمموهامو پسرونه زدمدر حد پنج سانت بعد شونه شپش خریدمروزی چندبار شونه زدمبعد چند ر ...

تو حیاط شونه کن یا حمام 

چهارساعت بیرون از سر باشن میمیرن

کامن نزن بیچاره میشی

سم از مو جذب میشه.

یه روش بهتر هست که سم نیست ولی خیلی باید واظب باشی که موهات ریزش نگیره. 

نوره بگیر یه مقدار کم با آب رقیق کن. خیلی خیلی رقیق باشه. بریز روی موهات. یه مقدار کم روی موهات بمونه بعد بشور. در حد چند ثانیه. بیشتر بمونه موهات ریزش میگیره. 

ببین برو داروخونه شونه بگیر موهاتو با نرم کننده روزی چند بار شونه کن 

بعد اینی که میگم برای بچه استفاده نکن خیلی با دقت نفت بزن به پنبه بزن به دور گوش هات و پایین ریشه پشت سر دوساعت بمونه بعد با آب ولرم بشور 

لباسا و اینارم زیاد نشور خراب میشن اون خودش وقتی تو سر نباشه زیاد زنده نمیمونه

یادمه یا بار یه جایی خوندم یه خونپمی بچه هاش شپش میگیرن تار و مار میزنه به سر بچه هاش یکیش میمیره اون یکی به موقع میرسه بیمارستان زنده میمونه 

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!
سم از مو جذب میشه.یه روش بهتر هست که سم نیست ولی خیلی باید واظب باشی که موهات ریزش نگیره. نوره بگیر ...

چرااینو بزنم موهام بریزه 

بعدشم میگم نمیخره دیگه 

یعنی مناظره من بگم چیزی بخر لج کنه اذیتم کنه کانن دارم تو خونه 

2801