2777
2789
عنوان

یه غذای اسون بگین

228 بازدید | 23 پست

فردا میخوام غذا درست کنم اولین بارمه ی چیزی بگین ک اسون باشه😁😁

:)🌕    ازادی‌کلمه‌زیباییه‌که‌حتی‌حاضرنیست‌حروفش به‌هم‌وصل‌بشه.                          کاربری دست ²نفره M&A💞

نیمرو😂

دخترم تمام زندگیم🤗 ممنون میشم هم نظر نیستی ریپ نزنی زدی دیگه عواقب تعلیقی یا قهوه ای شدنت دست خودته گلللم🤣لطفا ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کن🥲ممنونم دوست خوبم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سبزی پلو و تن ماهی

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
نیم روآبپز هم خوبهاز این آسونتر سراغ ندارم

دیگه انقدم اسون نه😂😭

:)🌕    ازادی‌کلمه‌زیباییه‌که‌حتی‌حاضرنیست‌حروفش به‌هم‌وصل‌بشه.                          کاربری دست ²نفره M&A💞
پیتزا اسوووونهسالاد ماکارانیچیپس پنیرقورمه سبزی

قرمه سبزی اسونه؟ فک میکردم سخته

خورشته مرغ.

خوشمزه وسریع.

مرغو با پیاز داغ کن و سیب زمینیم بریز تا باهم تفت بخورن 

یکم پخت زدچوبه و رب هم داغ کن باهاش.

دراخر اب داغ با یکم گوجه پوست بگیر هم بزن 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2801