2777
2789
عنوان

کیا زن دوم شدن مهریه چقدر گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 64 پست
واقعا ۳۸ اوج شادابی زنه؟من حس میکنم بعد ۳۰ سال زیبایی مو از دست میدم

نه بابا 

اوج شادابی ۱۶ ، ۱۷ سالگیه 

۳۸ ساله که دیگه پیر شدیم 

به زور ژل و بوتاکس باید خودمونو جوان نشون بدیم

کسی از فاسد حمایت نمی کند جز فاسد ! کسی از آدم هرزه حمایت نمی کند جز هرزه ها ... ( داستان روباه دم بریده رو پیشنهاد میکنم سرچ کنید بخونید ) 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸بانویی باش که روز قیامت وقتی پیامبر ﷺ تو را دید بفرماید :  ایشان  بانویی هست که سنتم را زنده کرد     زمانی که بانوان امتم دچار فساد( بی حجابی ، دوست پسر ، بددهنی ، بداخلاقی  و ... ) شده بودند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهریه ش خوبه 

اما یه حسی بهم میگه مرده خودش زن داره که شناسنامه رو نشون نمیدن

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
۳۸ سنی نیست اوج جوونی و شادابی زنه تازه من ۳۴ سالمه بچه بزرگم ۴ سالشهچرا داره زیر بار همچین ازدواجی ...

اوج جوونی و شادابی ۱۶ ، ۱۷ سالگیه

از ۳۰ سالگی دیگه آدم از طراوت و شادابی میفته 

مگر با زور ژل و کرم و بوتاکس شادابی مصنوعی درست کنه 

برا خودش 

کسی از فاسد حمایت نمی کند جز فاسد ! کسی از آدم هرزه حمایت نمی کند جز هرزه ها ... ( داستان روباه دم بریده رو پیشنهاد میکنم سرچ کنید بخونید ) 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸بانویی باش که روز قیامت وقتی پیامبر ﷺ تو را دید بفرماید :  ایشان  بانویی هست که سنتم را زنده کرد     زمانی که بانوان امتم دچار فساد( بی حجابی ، دوست پسر ، بددهنی ، بداخلاقی  و ... ) شده بودند
نه بابا اوج شادابی ۱۶ ، ۱۷ سالگیه ۳۸ ساله که دیگه پیر شدیم به زور ژل و بوتاکس باید خودمونو جوان نشون ...

من ۳۲ سالمه دوست دارم بوتاکس بزنم خواهرم نمیزاره میگه زوده 

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
شما چند سالتونه؟من فکر میکردم تا ۲۵ اوج شادابی زنه

آره دیگه نهایتش تا ۲۵ سالگیه 

من خودمم از شادابی افتادم دیگه

چرا این همه جوون زن ی پیرمرد شدع؟

دختر ۲۰ سالش مجرده بیوه ها ازدواج براشون سخته اونم با بچه

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘

اگه نیاز داری بزن 

نه ازدواج دومشونه زن قبلیشون رو طلاق دادن

اگر مادرت  خونه نداره مهریه کمه و ۳ دونگ از منزل هم باید باشه .

اون آقا ۲۰ سال دیگه فوت کنن بچه هاش خونه رو از مادرت میگیرن .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
اوج جوونی و شادابی ۱۶ ، ۱۷ سالگیهاز ۳۰ سالگی دیگه آدم از طراوت و شادابی میفته مگر با زور ژل و کرم و ...

چند سالته شما؟

من ۳۶ سالمه حتی آرایشگاه هم نمیرم و فقط ضد آفتاب میزنم

خودم و دوستام تقریبا همگی بسیار شاداب و با نشاط هستیم

شما حتما سنت کمه فکر میکنی ۳۸ خیلی زیاده

۱۶ و ۱۷ چهره اصلا مشخص نشده چجوری هست...چهره بچه گانه است

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

من که 33 سالمه کلا عین پیرزنا شدم. از نظر صورت نه، حتی کوچیکتر میخورم. ولی بدنی پیر شدم. دیگه توان قبل رو ندارم

من از دیوار راست بالا میرفتم، الان بچمو نمیتونم بغل کنم. یک سالشه

2801