2777
2789
عنوان

جهیزیه

353 بازدید | 32 پست

دوستان دلم خیلی پره از همسرم، به تازگی جهیزیه رو چیدیم، یخچال رو نصب کردم. یعنی تو این گرونی نزدیک هفتصد میلیون جهیزیه بردم، بعد همسرم فقط دوتا دونه فرش شش متری و یه مبل بیست میلیونی و یه زیر تی وی گرفته. مقداری هم خوراکی برای یخچال گرفتم. مدام میگه برو گوشت بخر، برنج،سیب زمینی، موز و هویج و همبرگر،سیر ترشی دلسترو.... برای یخچال بخر. میگه باید باند بخری. باید لوستر بخری. دارم دیونه میشم از دستش. برامم جشن عروسی نمیگیره. منم زندگی رو با جهیزیه ول کردم اومدم خونه بابام. چیکار کنم از دستش خدا. رفتیم مغازه گفتم دلم سیر ترشی میخواد میشه تو هزینشو بدی 

منم دادم کارتم خالی شد. اومد گفت خالی کردن کارت خانوم لذت بخشه.

بمن میگه همکاران خوشگله؟ راستشو بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه تجدیدنظر بکن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

اینارو مگ روز خواستگاری توافق نکردید؟اره منم دیدم وسایل یخچال با دختر ولی کنارته نباید بزاره دست تو جیب کنی

الان خونه باباتی هیچی‌نگف؟ 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2801