2777
2789
عنوان

رفتار زشت بابام با مهمونمون😐

235 بازدید | 18 پست

مهمون اومده بود خونمون بابام داشت گز تعارف می‌کرد به مهمون...طرف گفت ممنون یکی خوردم.بابام گفت دوتا خوردی ولی بازم بردار.دیگه نیومدن خونمون😂

😂😂😂

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ اگر سوالی در مورد افزایش وزن یا کاهش وزن داشتی در خدمتم لطفا تو تاپیک اخرم بپرسید تا مزاحم کسی نباشیم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی اصفهانیا مهمون نوازن ،اینجوری بدنامشون نکن🫤

واااااااای  من کی گفتم اصفهانی؟؟؟؟؟

نمیشه شهر دیگه باشی و توی خونتون گز باشه یعنی😂😂😂😂

یه حرفایی میزنیدا😂

2801