2777
2789

مردیم 

فقط به کلمه اعتماد؛  اعتماد کنید🙌یه دختر قویم💪با هدف های مختلف اما همراهش یه خروار غم رو قلبم تحمل میکنم💔🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم از این معجزه دیدم

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید از اول قرآن تا آخر قرآن.  تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

یقین داشته باشید خداوند یاری رسان است

وااای خدا اینجا داره بارون می باره بذاره😕

خوشبحالت برو شبگردی😍

فقط به کلمه اعتماد؛  اعتماد کنید🙌یه دختر قویم💪با هدف های مختلف اما همراهش یه خروار غم رو قلبم تحمل میکنم💔🥰
تنهایی نمیشه که 😕

بیا من وردار بریم😂پرسیدم از دلتنگی خداشاهده 

از دیروز شهر ما کلا ابری شده و بارونی.دلم داره میترکه .خیلی دلگیره خیلی

منم بخدا گردش حال میده ولی ن وسیله هس ن ادمش

خیلیییی دلگیره واقعادم دمای غروب حس افشردگی میگیرم من🤧

همون دیگ من کم مونده سکته کنم

2801